Nie zdążył nawet zadebiutować w pierwszym zespole…

Woj­ciech Gol­la był jed­nym z tych piłkarzy, którzy mieli z cza­sem wejść do pier­wszego zespołu. Tak, jak robił to Kamil Dry­gas, Mateusz Możdżeń czy Marcin Kamińs­ki. Jed­nak w przy­pad­ku Gol­li tak nie będzie. Wiemy, że nie jest już zawod­nikiem poz­nańskiego klubu.

Gol­la do Lecha przeszedł do “Kole­jorza” na wios­nę sezonu 2008/09. Rozpoczął oczy­wiś­cie od juniorów. Spędz­ił tam dwa lata. Na sezon 2009/10 został włąc­zony do drużyny Młodej Ekstrak­lasy, w której był pod­sta­wowym zawodnikiem.

W między­cza­sie jeźdz­ił na zgrupowa­nia kadr młodzieżowych Pol­s­ki. Nie poma­gało mu to w prze­bi­ciu się do pier­wszej drużyny Lecha, bo — jak wiemy — spędzał więcej cza­su na treningach kole­jnych kadr, niż klubu z Poznania.

Ofic­jal­nie do kadry pier­wszej drużyny został prze­sunię­ty przed sezonem 2010/11. Od tamtego cza­su zdarza­ło mu się siadać na ław­ce rez­er­wowych pod­czas meczu Lecha, jed­nak ani razu nie został wpuszc­zony na boisko — nawet na koń­cowe kil­ka minut.

W tym cza­sie grał oczy­wiś­cie w drużynie Młodej Ekstrak­lasy. Nie był to jed­nak szczyt jego marzeń i w zeszłym tygod­niu zrezyg­nował z wal­ki o miejsce w składzie pier­wszej drużyny Lecha i poprosił o rozwiązanie kon­trak­tu. Następ­nie związał się trzyipółlet­nią umową z pier­ws­zoligową Pogo­nią Szczecin.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress