02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.13min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nielsen: Chcemy pokazać, że jesteśmy w stanie zginąć za ten klub

Nielsen: Chcemy pokazać, że jesteśmy w stanie zginąć za ten klub

Jeden z czterech let­nich nabytków Kole­jorza zade­bi­u­tował w meczu o Super­puchar i strzelił w nim bramkę, a potem zagrał jeszcze w dwóch ligowych spotka­ni­ach i zaprezen­tował się całkiem nieźle. Mowa o Lasse Nielse­nie, który stracił miejsce w składzie po meczu z Jagiel­lonią, gdy sprokurował rzut karny. Lech prze­grał wtedy drugie spotkanie na włas­nym sta­dion­ie i tren­er Jan Urban postanow­ił zamieszać w składzie lechitów — Trenu­ję ciężko na treningach i robię wszys­tko, co mogę. Jestem pewien, że wrócę do pier­wszego składu — komen­tu­je swo­ją sytu­ację 29-let­ni Duńczyk.

Zawod­nik, który przyszedł do Lecha z Odense BK przyz­na­je, że jedyne, co może w tej sytu­acji zro­bić, to jeszcze ciężej trenować — Zacząłem fan­tasty­cznie w Super­pucharze, ale potem nie mieliśmy dobrych rezul­tatów, więc rozu­miem decyzję tren­era. Na ten moment muszę się uspokoić, bo nie grałem doty­chczas źle i chci­ałbym wró­cić do składu. Trenu­ję ciężko na treningach i robię wszys­tko, co mogę. Muszę poczekać na kole­jną szan­sę i dawać z siebie wszys­tko na treningach. Jestem pewien, że wrócę do pier­wszego składu — mówi.

Spy­tany o atmos­ferę pod­czas spotkań na Inea Sta­dion­ie Lasse Nielsen nie ukry­wał zafas­cynowa­nia kibo­la­mi Kole­jorza — Kibice cały czas nas dopin­gowali, choć nie byli usatys­fakcjonowani wynikiem. Oczy­wiś­cie my też nie byliśmy. Dla mnie to jest fan­tasty­czne, gdy widzę ich śpiewa­ją­cych i krzy­czą. Nieste­ty w dwóch meczach u siebie prze­gral­iśmy, ale ter­az zdobyliśmy 3 punk­ty i mam nadzieję, że wciąż będziemy je zdoby­wać i dawać kibi­com powód do moc­nych wrażeń. Przede wszys­tkim chce­my pokazać, że jesteśmy w stanie zginąć za ten klub — komen­tu­je były zawod­nik duńskiej ekstraklasy.

Jeden z pię­ciu środ­kowych obrońców w kadrze Lecha odniósł się również do jego nowego miejs­ca zamieszka­nia — Kocham Poz­nań. To przy­jemne mias­to, jest tutaj wiele wspani­ałych miejsc. Wszys­tko naokoło fut­bolu mi sprzy­ja, na przykład moje mieszkanie. Mam tu wspani­ałe warun­ki do pra­cy — zapew­nia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.