02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
6dn.7godz.40min.
12.06 X3.45 23.6 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nielsen: Chcemy pokazać, że jesteśmy w stanie zginąć za ten klub

Nielsen: Chcemy pokazać, że jesteśmy w stanie zginąć za ten klub

Jeden z czterech let­nich nabytków Kole­jorza zade­bi­u­tował w meczu o Super­puchar i strzelił w nim bramkę, a potem zagrał jeszcze w dwóch ligowych spotka­ni­ach i zaprezen­tował się całkiem nieźle. Mowa o Lasse Nielse­nie, który stracił miejsce w składzie po meczu z Jagiel­lonią, gdy sprokurował rzut karny. Lech prze­grał wtedy drugie spotkanie na włas­nym sta­dion­ie i tren­er Jan Urban postanow­ił zamieszać w składzie lechitów — Trenu­ję ciężko na treningach i robię wszys­tko, co mogę. Jestem pewien, że wrócę do pier­wszego składu — komen­tu­je swo­ją sytu­ację 29-let­ni Duńczyk.

Zawod­nik, który przyszedł do Lecha z Odense BK przyz­na­je, że jedyne, co może w tej sytu­acji zro­bić, to jeszcze ciężej trenować — Zacząłem fan­tasty­cznie w Super­pucharze, ale potem nie mieliśmy dobrych rezul­tatów, więc rozu­miem decyzję tren­era. Na ten moment muszę się uspokoić, bo nie grałem doty­chczas źle i chci­ałbym wró­cić do składu. Trenu­ję ciężko na treningach i robię wszys­tko, co mogę. Muszę poczekać na kole­jną szan­sę i dawać z siebie wszys­tko na treningach. Jestem pewien, że wrócę do pier­wszego składu — mówi.

Spy­tany o atmos­ferę pod­czas spotkań na Inea Sta­dion­ie Lasse Nielsen nie ukry­wał zafas­cynowa­nia kibo­la­mi Kole­jorza — Kibice cały czas nas dopin­gowali, choć nie byli usatys­fakcjonowani wynikiem. Oczy­wiś­cie my też nie byliśmy. Dla mnie to jest fan­tasty­czne, gdy widzę ich śpiewa­ją­cych i krzy­czą. Nieste­ty w dwóch meczach u siebie prze­gral­iśmy, ale ter­az zdobyliśmy 3 punk­ty i mam nadzieję, że wciąż będziemy je zdoby­wać i dawać kibi­com powód do moc­nych wrażeń. Przede wszys­tkim chce­my pokazać, że jesteśmy w stanie zginąć za ten klub — komen­tu­je były zawod­nik duńskiej ekstraklasy.

Jeden z pię­ciu środ­kowych obrońców w kadrze Lecha odniósł się również do jego nowego miejs­ca zamieszka­nia — Kocham Poz­nań. To przy­jemne mias­to, jest tutaj wiele wspani­ałych miejsc. Wszys­tko naokoło fut­bolu mi sprzy­ja, na przykład moje mieszkanie. Mam tu wspani­ałe warun­ki do pra­cy — zapew­nia.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.