Nielsen: Nie mogę się doczekać spotkania z kibicami

Nielsen: Nie mogę się doczekać spotkania z kibicami

Lasse Nielsen w środę pod­pisał trzylet­nią umowę z Kole­jorzem, jed­nak już wcześniej miał okazję odwiedz­ić mias­to i klub. O miejsce w składzie Duńczyk będzie rywal­i­zował z Paulusem Ara­ju­urim i Maciejem Wiluszem.

- Spędz­iłem w Poz­na­niu trzy fan­tasty­czne dni. Ludzie w klu­bie są dla mnie bard­zo mili. Jestem dum­ny, że tutaj jestem. Sto­ję ter­az na sta­dion­ie i patrzę na swo­ją przyszłość z wielką przy­jem­noś­cią. Czeka mnie kole­jny krok w kari­erze i muszę się do niego dobrze przy­go­tować. Nie mogę się doczekać spotka­nia z kibi­ca­mi – przyz­nał Nielsen.

Jego konkurenta­mi o miejsce w składzie będzie wspom­ni­any już Ara­ju­uri oraz Wilusz. Jak nowy nabytek oce­nia prezes Kole­jorza? - Bard­zo dobrze gra głową, odważnie ataku­jąc piłkę w każdym kon­tak­cie. Jego zaan­gażowanie i kon­cen­trac­ja w dzi­ała­ni­ach defen­sy­wnych stoi na bard­zo wysokim poziomie. Potrafi asekurować part­nerów z linii pomo­cy a także z linii obrony – zaznacza.

Umowa Duńczy­ka z jego byłym klubem obow­iązy­wała do koń­ca czer­w­ca tego roku, jed­nak dostał on zgodę od swo­jego pra­co­daw­cy, by przy­go­towa­nia do nowego sezonu rozpocząć z nową drużyną. Nielsen w Lechu zagra z numerem 3.

źródło:inf.prasowa/fot.Lech Poznań/Adam Ciereszko

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress