02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.12godz.37min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nielsen: Nie mogę się doczekać spotkania z kibicami

Nielsen: Nie mogę się doczekać spotkania z kibicami

Lasse Nielsen w środę pod­pisał trzylet­nią umowę z Kole­jorzem, jed­nak już wcześniej miał okazję odwiedz­ić mias­to i klub. O miejsce w składzie Duńczyk będzie rywal­i­zował z Paulusem Ara­ju­urim i Maciejem Wiluszem.

- Spędz­iłem w Poz­na­niu trzy fan­tasty­czne dni. Ludzie w klu­bie są dla mnie bard­zo mili. Jestem dum­ny, że tutaj jestem. Sto­ję ter­az na sta­dion­ie i patrzę na swo­ją przyszłość z wielką przy­jem­noś­cią. Czeka mnie kole­jny krok w kari­erze i muszę się do niego dobrze przy­go­tować. Nie mogę się doczekać spotka­nia z kibi­ca­mi – przyz­nał Nielsen.

Jego konkurenta­mi o miejsce w składzie będzie wspom­ni­any już Ara­ju­uri oraz Wilusz. Jak nowy nabytek oce­nia prezes Kole­jorza? - Bard­zo dobrze gra głową, odważnie ataku­jąc piłkę w każdym kon­tak­cie. Jego zaan­gażowanie i kon­cen­trac­ja w dzi­ała­ni­ach defen­sy­wnych stoi na bard­zo wysokim poziomie. Potrafi asekurować part­nerów z linii pomo­cy a także z linii obrony – zaznacza.

Umowa Duńczy­ka z jego byłym klubem obow­iązy­wała do koń­ca czer­w­ca tego roku, jed­nak dostał on zgodę od swo­jego pra­co­daw­cy, by przy­go­towa­nia do nowego sezonu rozpocząć z nową drużyną. Nielsen w Lechu zagra z numerem 3.

źródło:inf.prasowa/fot.Lech Poznań/Adam Ciereszko

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.