01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.32min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nietypowy trening Lecha Poznań

trening lechiciCiekawe zaję­cia na wtorek zaplanował piłkar­zom Lecha sztab szkole­niowy. Zami­ast gry w piłkę, Lechi­ci pob­ie­gali po lesie. - Chce­my uciec od monot­o­nii - mówi Mar­iusz Rumak.

Dość niety­powy pomysł na tren­ing pojaw­ił się po sobot­nim spotka­niu z Wisłą Kraków. Na trzy dni przed meczem druży­na nie przy­go­towywała się tak­ty­cznie do tego spotka­nia, a odbyła luźne zaję­cia w lasie, gdzie był czas na bieg, roz­cią­ganie oraz rozmowę.

- Nie wiem czy to nowa­tors­ki sposób na treningu, ale ja już wcześniej spotkałem się z takim rozwiązaniem. Był czas na roz­mowę, szukaliśmy komu­nikacji. Chcieliśmy się zin­te­grować. Nazy­wam to ucieczką od monot­o­nii, bo to najlepiej odd­a­je te zaję­cia — tłu­maczy szkole­niowiec Lecha.

Zaskoczeni taki­mi zaję­ci­a­mi byli zawod­ni­cy “Kole­jorza”. - Byliśmy zdzi­wieni tym treningiem, ale już widać, że to wyjdzie nam na dobre. Nie ćwiczyliśmy dzisi­aj z piłka­mi, więc ten głód gry będzie więk­szy. To może tylko nam pomóc - przyz­nał Łukasz Trał­ka. Wtórował mu Kasper Hamalainen. - Mieliśmy nieco wol­niejszy dzień. To był niety­powy początek przy­go­towań do meczu. Cza­sa­mi dobrze jest zro­bić coś innego, odpocząć od pił­ki — mówił.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.