11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.46min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nietypowy trening Lecha Poznań

trening lechiciCiekawe zaję­cia na wtorek zaplanował piłkar­zom Lecha sztab szkole­niowy. Zami­ast gry w piłkę, Lechi­ci pob­ie­gali po lesie. - Chce­my uciec od monot­o­nii - mówi Mar­iusz Rumak.

Dość niety­powy pomysł na tren­ing pojaw­ił się po sobot­nim spotka­niu z Wisłą Kraków. Na trzy dni przed meczem druży­na nie przy­go­towywała się tak­ty­cznie do tego spotka­nia, a odbyła luźne zaję­cia w lasie, gdzie był czas na bieg, roz­cią­ganie oraz rozmowę.

- Nie wiem czy to nowa­tors­ki sposób na treningu, ale ja już wcześniej spotkałem się z takim rozwiązaniem. Był czas na roz­mowę, szukaliśmy komu­nikacji. Chcieliśmy się zin­te­grować. Nazy­wam to ucieczką od monot­o­nii, bo to najlepiej odd­a­je te zaję­cia — tłu­maczy szkole­niowiec Lecha.

Zaskoczeni taki­mi zaję­ci­a­mi byli zawod­ni­cy “Kole­jorza”. - Byliśmy zdzi­wieni tym treningiem, ale już widać, że to wyjdzie nam na dobre. Nie ćwiczyliśmy dzisi­aj z piłka­mi, więc ten głód gry będzie więk­szy. To może tylko nam pomóc - przyz­nał Łukasz Trał­ka. Wtórował mu Kasper Hamalainen. - Mieliśmy nieco wol­niejszy dzień. To był niety­powy początek przy­go­towań do meczu. Cza­sa­mi dobrze jest zro­bić coś innego, odpocząć od pił­ki — mówił.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.