07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.8godz.37min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nomme Kalju-Lech Poznań: Zaczyna się europejska przygoda!

Nomme Kalju-Lech Poznań: Zaczyna się europejska przygoda!

W drugiej rundzie elim­i­na­cyjnej Ligi Europe­jskiej Lech Poz­nań zmierzy się na wyjeździe z Nomme Kalju.

W pier­wszej rundzie estońs­ki klub poradz­ił sobie z islandzkim Framem Rejki­awik. Na wyjeździe zdobyli cen­ną bramkę (0:1), a przed włas­ną pub­licznoś­cią zremisowali (2:2).

Nomme Kalju

Atutem rywali Kole­jorza jest to, iż są oni już w trak­cie trwa­nia ligi, która roz­gry­wana jest sys­te­mem wios­na-jesień. Kalju pla­su­je się na trzec­im miejs­cu w tabeli. Znakomi­cie prezen­tu­je się sto­sunek bramkowy estońskiej drużyny, ponieważ piłkarze strzelili aż 38 bramek, a jedynie 6 stracili.

Przed rok­iem Nomme odpadło z roz­gry­wek LE po straciu z Dni­tro Dni­etr­petrowsk.  Z kolei przed dwoma laty Estończy­cy odpadli po star­ciu z Honką.

Lech Poznań

W Polsce roz­gry­w­ki dopiero się rozpoczną. Lechi­ci swój pier­wszy mecz w ramach T‑mobile Ekstrak­lasy roze­gra­ją w niedzielę. W let­nim okre­sie przy­go­towaw­czym odbyły się cztery gry kon­t­role z udzi­ałem poz­na­ni­aków. Na inau­gu­rację zma­gań prze­grali z Podbeskidziem Biel­sko-Biała (1:2), następ­nie zremisowali z Lechem 2004 (0:0). W dal­szej częś­ci pokon­ali Lechię Gdańsk 3:0, a na zakończe­nie przy­go­towań prze­grali z Zagłę­biem (0:1).

W poprzed­niej edy­cji LE Kole­jorz odpadł w trze­ciej rundzie po meczu z Żal­girisem Wilno. Wcześniej lechi­ci pokon­ali Honke Espoo.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.