02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.6min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowy numer “Magazynu Kolejorz”

W środę do sprzedaży trafi nowy numer “Mag­a­zynu Kole­jorz”. Głównym tem­atem wyda­nia będzie pod­sumowanie zakońc­zonego pon­ad tydzień temu sezonu. Czytel­ni­cy będą mogli zapoz­nać się także z syl­wetką Marci­na Kamińskiego. Poza tym w wydaniu:

 

Dużo wydal­iśmy — “Zależy nam nie tylko na przy­chodach, ale i na tym, by w jak najwięk­szym stop­niu zapeł­ni­ać sta­dion”- mówi Karol Klim­czak, członek zarzą­du KKS Lech Poz­nań SA, i sezon 2010/11 pod­sumowu­je pod kątem finansowym.

Piłkarze są, drużyny brak — “Sta­bi­liza­c­ja w Lechu jest abso­lut­nie koniecz­na. Nie moż­na sobie poz­wolić na powtórkę” — twierdzi Roman Koł­toń w spec­jal­nym wywiadzie dla “Mag­a­zynu Kolejorz”.

Szara ligowa rzeczy­wis­tość — “Sport jest dziedz­iną niewymierną, moż­na mieć u siebie wszys­t­kich najlep­szych, ale i tak mis­tr­zost­wa nie zdobyć” — roz­maw­iamy z Andrze­jem Kadz­ińskim, preze­sem Lecha.

Aresz­towali nam sta­dion — Zami­ast wal­czyć z patolo­gia­mi na sta­dionach, szef rzą­du woli się mścić. Ofi­arą jego pop­ulisty­cznych dzi­ałań nie są chuli­gani, nie są służ­by odpowiedzialne za bez­pieczeńst­wo, ale nor­mal­ni kibice i właś­ci­ciele klubów.

Kole­jorz wkracza w lata 30. — w ramach przy­go­towań do 90tych urodzin Lecha opowiadamy o początkach klubu.

Wszyscy gral­iśmy gorzej — wywiad z Semi­rem Stiliciem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.