02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.41min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowy partner turystyczny Kolejorza

Nowy partner turystyczny Kolejorza

Na dzisiejszej kon­fer­encji przed­staw­iony został nowy part­ner turysty­czny Kole­jorza. Jest nim Rain­bow­tours, z którym została pod­pisana rocz­na umowa.

- Jesteśmy niezwyk­le zad­owoleni, że naw­iąza­l­iśmy współpracę z takim parterem. Będziemy podróżowali z tą marką przez dłu­gi czas. Będzie to nie tylko współpra­ca z pier­wszą drużyną, chce­my również zaofer­ować atrakc­je i możli­woś­ci płynące z tej współpra­cy. Pier­wsze efek­ty zobaczyć będzie moż­na pod­czas meczu w niedzielę – powiedzi­ał na kon­fer­encji dyrek­tor Siemieński

- Chci­ałbym dodać że jesteśmy bard­zo zad­owoleni, że mogliśmy naw­iązać współpracę z tak znakomi­tym klubem jakim jest KKS Lech Poz­nań. Ta współ pra­ca będzie efek­ty­w­na,  będzie niosła zad­owole­nie kibi­com Lecha – komen­tu­je Stanisław Franiak

Jak ma tym sko­rzys­ta­ją lechi­ci? – Planu­jąc wyjazdy zagraniczne klub będzie się zgłaszał do nas i będziemy się starać, żeby wspól­nie te wyjazdy realizować.

A co poprzez tą współpracę mogą zyskać kibice Lecha? – W naszych biu­rach zna­j­dować się będą sza­li­ki klubu, herb, a kibice zgłasza­ją­cy się do naszych biur infor­mu­jąc o tym dostaną lep­sze warun­ki niż stan­dar­d­owe rynkowe oferty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.