01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.52min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowy partner turystyczny Kolejorza

Nowy partner turystyczny Kolejorza

Na dzisiejszej kon­fer­encji przed­staw­iony został nowy part­ner turysty­czny Kole­jorza. Jest nim Rain­bow­tours, z którym została pod­pisana rocz­na umowa.

- Jesteśmy niezwyk­le zad­owoleni, że naw­iąza­l­iśmy współpracę z takim parterem. Będziemy podróżowali z tą marką przez dłu­gi czas. Będzie to nie tylko współpra­ca z pier­wszą drużyną, chce­my również zaofer­ować atrakc­je i możli­woś­ci płynące z tej współpra­cy. Pier­wsze efek­ty zobaczyć będzie moż­na pod­czas meczu w niedzielę – powiedzi­ał na kon­fer­encji dyrek­tor Siemieński

- Chci­ałbym dodać że jesteśmy bard­zo zad­owoleni, że mogliśmy naw­iązać współpracę z tak znakomi­tym klubem jakim jest KKS Lech Poz­nań. Ta współ pra­ca będzie efek­ty­w­na,  będzie niosła zad­owole­nie kibi­com Lecha – komen­tu­je Stanisław Franiak

Jak ma tym sko­rzys­ta­ją lechi­ci? – Planu­jąc wyjazdy zagraniczne klub będzie się zgłaszał do nas i będziemy się starać, żeby wspól­nie te wyjazdy realizować.

A co poprzez tą współpracę mogą zyskać kibice Lecha? – W naszych biu­rach zna­j­dować się będą sza­li­ki klubu, herb, a kibice zgłasza­ją­cy się do naszych biur infor­mu­jąc o tym dostaną lep­sze warun­ki niż stan­dar­d­owe rynkowe oferty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.