07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.39min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowy sponsor Lecha

Nowy sponsor Lecha

Fir­ma Agre­gaty FOGO Sp. z o.o została spon­sorem Pre­mi­um Kolejorza.

Po raz kole­jny odnieśliśmy sukces, pozyskaliśmy spon­so­ra, fir­mę wielkopol­ską obec­ną w sporcie, co na pewno przełoży się an dobrą współpracę w przyszłoś­ci. Chci­ałem podz­iękować Panu preze­sowi firmy FOGO za rzec­zowe, mery­to­ryczne roz­mowy, które doprowadz­iły nas do dnia dzisiejszego. Na pewno jest to dobry omen przed niedziel­nym meczem.  – powiedzi­ał prezes KKS Karol Klimczak

Dzięku­ję, że Lech pod­jął kon­struk­ty­wne roz­mowy i że dało się je sfi­nal­i­zować. Jest to wiel­ki zaszczyt, że jesteśmy rozpoz­nawal­no jako mar­ka w Wielkopolsce. Cieszymy się, że przy pomo­cy Lecha będziemy się pro­mować dalej. Lech to najbardziej rozpoz­nawal­ny klub w Wielkopolsce. Jestem mile zaskoc­zony sposobem jakim zostałem tutaj przyję­ty i myślę, że jest to prawdzi­we partnerstwo.

- Myślimy o dal­szej współpra­cy. Zobaczymy, co dalej z tego wyniknie. Zaczy­namy od umowy, która nas satys­fakcjonu­je. Będziemy razem pra­cow­ać na to, by nasza współpra­ca się rozwi­jała – kon­tynu­u­je prezes Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.