01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.38min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowy zawodnik z Peru?

W tym okienku trans­fer­owym Lech chci­ał postaw­ić na oszczędzanie, a sprowadze­nie Alek­san­dara Tonewa miało być jedynym zaku­pem “Kole­jorza”. Tym­cza­sem dzisi­aj peruwiańs­ka prasa podała, że w drużynie z Poz­na­nia miał­by zagrać 20-let­ni Peruwiańczyk.

Ten młody zawod­nik — Nés­tor Alon­so Duarte Caras­sa — gra w zes­pole Uni­ver­si­tario de Deportes na pozy­cji obroń­cy. Wys­tępował również w reprezen­tacji swo­jego kra­ju w kat­e­gorii U‑17, której był kap­i­tanem. W 2007 roku, pod­czas Mis­tr­zostw Świa­ta, dotarł ze swoim zespołem nar­o­dowym aż do ćwierć­fi­nału, w którym Peru prze­grał z późniejszym tryumfa­torem — reprezen­tacją Ghany. Po tym turnieju, pop­u­larny El Capi został włąc­zony do pier­wszej drużyny Uni­ver­si­tario, w której zade­bi­u­tował ofic­jal­nie 11. listopa­da 2007 r., po czym stał się pod­sta­wowym obrońcą La U.

Lech wypa­trzył Peruwiańczy­ka na zwycięskim dla zespołu z Limy Copa Lib­er­ta­dores U‑20. Według doniesień, zawod­nik ma kosz­tować około 600 tysię­cy dolarów.

Na razie jed­nak trud­no stwierdz­ić, czy zobaczymy Duarte w Poz­na­niu, bo według zapowiedzi klubu let­nie okienko trans­fer­owe ma być naprawdę oszczędne.

 

Zdję­cie: entrebolas.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.