07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.52min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ntibazonkiza nie zagra w Lechu

Od jakiegoś cza­su głośno było o potenc­jal­nym trans­ferze Saidi’ego Ntibazonkizy. Tren­er zapew­ni­ał, że ten zawod­nik przy­dał­by mu się w zes­pole i wyglą­dało na to, że to tylko kwes­t­ia kilku dni. Tym­cza­sem okaza­ło się, że nie zobaczymy tego piłkarza w poz­nańs­kich szeregach.

Klub obser­wował Burundyjczy­ka już od jakiegoś cza­su, a w tym okienku trans­fer­owym  miał zostać wypoży­c­zony na rok z opcją trans­feru defin­i­ty­wnego. W środę zawod­nik Cra­covii przy­jechał do Poz­na­nia na testy, jed­nak nie przeszedł pomyśl­nie badań. Okaza­ło się, że ma prob­lem z więzadła­mi krzyżowy­mi w lewym kolanie, a to wyk­luczyło jego szan­sę na grę dla Lecha. Przy­na­jm­niej na razie.

- Żału­je­my, że nie dojdzie do wypoży­czenia, jed­nak nie może­my ignorować opinii lekarzy i ryzykować trans­feru, który nie wzmoc­ni drużyny. Jesteśmy otwar­ci na wznowie­nie rozmów, gdy Sai­di będzie w dobrej formie sportowej i zdrowot­nej. Będziemy szukali kole­jnych wzmoc­nień na pozy­cję ofen­sy­wnego pomoc­ni­ka — moż­na przeczy­tać na stron­ie ofic­jal­nej wypowiedź Pio­tra Rutkowskiego, człon­ka zarzą­du ds. sportu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.