02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.11godz.59min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Obrońca Basel: Musimy wykorzystać swoją szansę

Obrońca Basel: Musimy wykorzystać swoją szansę

- Chcielibyśmy ponown­ie grać wśród najlep­szych, dlat­ego musimy dołożyć wszel­kich starań, aby znaleźć się w fazie grupowej – zapew­nia Marek Suchy, obroń­ca FC Basel.

Wiec­zorem Lech Poz­nań pode­jmie FC Basel w 3. rundzie kwal­i­fika­cyjnej LM. W roli fawory­ta staw­ia się Szwa­j­carów. — Musimy wyko­rzys­tać swo­ją szan­sę, aby dostać się do fazy grupowej, dlat­ego chce­my w Poz­na­niu osiągnąć dobry wynik. Uważam, że na tym etapie roz­gry­wek nie ma już słabych prze­ci­wników, a na pewno Lech Poz­nań nie jest kiep­skim rywalem – doda­je Suchy.

Czes­ki obroń­ca zapew­nia, że jego druży­na nie zamierza Lecha lekce­ważyć, bo w Poz­na­niu nie ma indy­wid­u­al­noś­ci. Atutem mis­trzów Pol­s­ki jest wza­jem­na współpra­ca. – Kilku zawod­ników jest groźnych. Wszyscy ofen­sy­wni piłkarze są dla nas zagroże­niem. Lech jest niebez­pieczny jako całość, nie moż­na wyróżnić jed­nego zawod­ni­ka. Wszyscy ofen­sy­wni piłkarze są sil­ni – zaznacza.

Basel jest wyda­je się naj­moc­niejszym prze­ci­wnikiem dla Lecha na tym etapie roz­gry­wek. Latem do szwa­j­carskiej drużyny dołączyli: Zdravko Kuz­manović, Marc Janko, Birkir Bjar­na­son, Michael Lang, Manuel Akan­ji, Daniel Hoegh, Mirko Salvi. – Według mnie to dobrzy piłkarze, stanow­ią dobrą jakość. Mam nadzieję, że pomi­mo tego, iż kilku kluc­zowych graczy od nas odeszło, to będziemy tak samo moc­ni. Jesteśmy dobrym zespołem i może­my być jeszcze lep­si. Jutro star­tu­je nasza przy­go­da w Europie. Mam nadzieję, że uda nam się prze­jść do czwartej rundy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.