02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.4min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oceniamy lechitów po meczu z Legią

Oceniamy lechitów po meczu z Legią

Wczo­ra­jszy mecz nie należał do najlep­szych w wyko­na­niu poz­nańskiego Lecha. Przy­jezd­ni z Warsza­wy domi­nowali na boisku. Przy­czyną takiego stanu rzeczy mogła być fala kon­tuzji i choro­by w szere­gach Lecha. O tym, że naprawdę nie było ciekaw­ie, może świad­czyć fakt, że na tren­er Urban nie mógł skom­ple­tować nawet całej 18, na ław­ce bowiem zasi­adało 6 zawodników.

Jas­min Burić – 6: Nie oszuku­jmy się. Gdy­by nie Jasiek ten mecz mógł się skończyć o wiele więk­szą porażką. Przy żad­nej z bramek nie zaw­iódł, co więcej, drugiego gola mógł wybronić, ponieważ piłkę na rękaw­icy, ale siła uderze­nie wygięła mu ręce. Zan­im jeszcze stracił pier­wszą bramkę, w 34. min­u­cie zal­iczył wyśmien­itą inter­wencję, która uchroniła Kole­jorza od stra­conego gola.

Tomasz Kędzio­ra ‑5: Mecz na dobrym, ale nie wyśmien­i­tym poziomie. Bez więk­szych błędów, ale również bez więk­szego wkładu w grę ofen­sy­wną. Trud­no napisać wiele o tym zawod­niku pod­czas wczo­ra­jszego meczu. Cała linia defen­sy­w­na, w tym ofen­sy­wnie gra­ją­cy boczni obroń­cy, musieli bardziej myśleć o bronie­niu swo­jej bram­ki, niż atakowa­niu bram­ki Legii.

Paulus Ara­ju­uri ‑6: Pomi­mo nieko­rzyst­nego wyniku mam ogrom­ny sza­cunek dla tego piłkarza za wczo­ra­jszy mecz. Dlaczego? Paulus musi­ał wczo­raj grać u boku Wilusza, które­mu nie moż­na za bard­zo ufać. Myślę, że Ara­ju­uri spisał się bard­zo dobrze, ale trochę trze­ba obniżyć ocenę – w końcu lechi­ci przegrali.

Maciej Wilusz – 2: Szko­da w ogóle oce­ni­ać tego piłkarza. Nie nada­je się w ogóle do Lecha w ogóle. Zapchaj dziu­ra, która zawsze wchodzi na boisko, kiedy Kamyk albo Paulus nie są dys­ponowani. Może to się jeszcze zmieni, ale na razie to po pros­tu dramat.

Tamas Kadar – 5: Dobre spotkanie, cho­ci­aż po 45. min­u­tach musi­ało się dla Tamasa skończyć z powodu kon­tuzji.  Wczo­raj widać było, że zależało Kadarowi bard­zo na pozy­ty­wnym rezulta­cie. Wchodz­ił odważnie w prze­ci­wni­ka i nie dawał siebie przejść.

Abdul Aziz Tet­teh – 5: Gdy­by nie ten nieszczęs­ny karny, to oce­na była­by o wiele, wiele wyższa.  Błąd, który nieste­ty kosz­tował drużynę bard­zo wiele, ale aku­rat ten zawod­nik doskonale zdawał sprawę. Gdy­by wymazać te niefor­tun­ną inter­wencję spotkanie na bard­zo wysokim poziomie. Tet­teh brał na siebie odpowiedzial­ność roz­gry­wa­nia pił­ki, gdy Wilusz nie miał pomysłu na rozprowadze­nie futbolówki.

Łukasz Trał­ka – 7: Dobrze się oglą­da zawod­ni­ka, który chce wal­czyć, chce zwyciężać pon­ad wszys­tko. Udane spotkanie, nie odstaw­iał nogi, cho­ci­aż wszyscy wiedzieli, że po kon­tuzji, którą doz­nał pod­czas ostat­niego meczu na pewno musi odczuwać dyskomfort.

Maciej Gajos – 5: Po dwóch udanych poprzed­nich spotka­ni­ach przyszedł czas na mały regres. Oprócz uderzenia w 13. min­u­cie, który spraw­ił prob­lem Malar­zowi raczej nic god­nego uwa­gi Maciej nie dokonał.

Darko Jevtić – 6: Dużo dry­blował, dużo dośrod­kowywał, ale nic z tego nie wynikało. I to nie była jego wina, po pros­tu druży­na jako całość nie dała rady.

Kamil Jóźwiak ‑7: Jeden z naj­jaśniejszych, o ile nie naj­jaśniejszy punkt w drużynie Lecha. Wiedzi­ał, gdzie podać, gdzie pobiec, żeby otrzy­mać podanie i zagroz­ić bram­ce rywala. Rośnie nam w Lechu naprawdę rasowy pomoc­nik. Oby tak dalej!

Nic­ki Bille – 5: Za dużo wczo­raj nie zwo­jował. Prze­ciętne spotkanie. Miejmy nadzieję, że następ­ne mecze będą o wiele lep­sze w wyko­na­niu tego zawod­ni­ka. I chy­ba nie tylko u nas w redakcji panu­ją takie nas­tro­je. Kibice również wiążą wielkie nadzieję z tym piłkarzem.

Keb­ba Ceesay – 5: Kil­ka razy dry­blował, dzię­ki czemu mógł pod­ciągnąć piłkę kil­ka metrów wyżej. Włączał się w akc­je ofen­sy­wne i chci­ał pomóc zespołowi, ale nic z tego nie wynikło.

Daw­id Kow­nac­ki — 4: Wszedł i… no nic. Po pros­tu nic. Trochę pob­ie­gał i tyle. Sła­ba zmiana.

Robert Gum­ny: Za krótko grał, żeby ocenić.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.