27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.18godz.9min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oceniamy lechitów za mecz z Belenenses. Kiepski Thomalla, dobry występ Linetty’ego

Oceniamy lechitów za mecz z Belenenses. Kiepski Thomalla, dobry występ Linetty’ego

Za nami pier­wsza kole­j­ka fazy grupowej Ligi Europy. Mis­trz Pol­s­ki zremisował bezbramkowo z OS Bele­nens­es. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z naszy­mi oce­na­mi po tym spotkaniu.

Jas­min Burić (5) — Gdy­by nie słup­ki i poprzecz­ka Lech to Burić musi­ał­by wycią­gać piłkę z bram­ki – był bezrad­ny przy naj­groźniejszych sytu­ac­jach Por­tu­gal­czyków. Jed­nak nie miał zbyt wiele pracy.

Keb­ba Ceesay (3) - Potwierdz­ił tylko to, że pod­sta­wowym prawym obrońcą Kole­jorza jest Tomasz Kędzio­ra. Nie było to udane spotkanie Gam­bi­jczy­ka. Nie zach­wycał w ofensywie.

Marcin Kamińs­ki (5) – dobry wys­tęp stopera. Zachował zim­ną głową w meczu. Kil­ka razy ratował Lecha w trud­nych sytuacjach.

Paulus Ara­ju­uri (4) – nie jest w swo­jej szczy­towej formie. Miał nieu­dane zagra­nia, ale wychodz­ił z nich obron­ną ręką.

Tamas Kadar (6) – najlep­szy mecz Węgra w tym sezonie. Zagrał solid­ny mecz. Był skuteczny zarówno w defen­sy­wie, jak i w ofensywnie.

Dar­iusz Dud­ka (3) – jeden z bardziej doświad­c­zonych zawod­ników w europe­js­kich pucharach, ale kom­plet­nie nie było tego widać. Zachowywał się nieod­powiedzial­nie. Zal­iczył mnóst­wo nieu­danych i niecel­nych podań.

Łukasz Trał­ka (6) – do kap­i­tana Kole­jorza nie moż­na mieć żad­nych zas­trzeżeń. Zawsze wal­czy i wykazu­je się ogrom­nym zaan­gażowaniem do gry. Pomi­mo urazu stawu skokowego, którego doz­nał na początku spotka­nia dograł pier­wszą połowę do końca.

Dar­iusz Formel­la (4) – widać, że ten zawod­nik, gdy gra w ważnych meczach spisu­je się znacznie lep­iej niż w spotka­ni­ach mniej ważnych (o ile takie ist­nieją). Wal­czył, ale był bard­zo nieskuteczny, co moc­no zaniża jego ocenę.

Ger­go Lovrenc­sics (4) – dru­ga połowa była dla niego bardziej udana. W pier­wszej prak­ty­cznie nie ist­ni­ał. Później kil­ka razy ciekaw­ie dośrod­kował w pole karne, jed­nak żaden z kolegów nie potrafił tego wykorzystać.

Daw­id Kow­nac­ki (5) – dobry mecz młodego lechi­ty. Szukał gry, kre­ował grę mis­trzów Pol­s­ki, lecz zabrakło krop­ki nad i w postaci bramki.

Denis Thoma­l­la (2) – chy­ba najsłab­szy zawod­nik Lecha na boisku. Napast­ni­ka rozlicza się za strzelone bram­ki, a młody Niemiec w polu karnym nie czuł się jak ryba w wodzie. Nie potrafi wyko­rzys­tać swoich umiejęt­noś­ci. W drugiej częś­ci meczu otrzy­mał ide­alne podanie od Ceesay’a, które powin­no zakończyć się bramką.

Karol Linet­ty (7) – zastąpił na boisku kon­tuzjowanego Łukasza Trałkę. Dobry mecz reprezen­tan­ta Pol­s­ki. Roz­gry­wał akc­je, kre­ował ata­ki. Nie moż­na mu nic zarzucić.

Szy­mon Pawłows­ki (6) – dobry mecz lewoskrzy­dłowego Lecha. Gdy pojaw­ił się boisku dał kibi­com iskierkę nadziei. Nie bał się uderzać z dys­tan­su, a po jed­nym z takich strza­łów Ven­tu­ra sparował piłkę na rzut rożny.

Kasper Hamalainen (5) – zastąpił na boisku Kow­nack­iego, jed­nak zbyt wiele w grze Lecha nie zmienił.

 

 

 

 

 

 

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.