06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.42min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oceniamy lechitów za mecz z Termalicą. Fenomenalny Linetty, waleczny Nielsen i bezbarwny Volkov

Oceniamy lechitów za mecz z Termalicą. Fenomenalny Linetty, waleczny Nielsen i bezbarwny Volkov

Za nami pier­wszy meczu Ekstrak­lasy w wyko­na­niu lechitów w 2016 roku. Jak oce­nil­iśmy poz­na­ni­aków? Zapraszamy!

Jas­min Burić (6) – przy bramkach dla Ter­ma­li­ki nie otrzy­mał wspar­cia ze strony kolegów. W jed­nej sytu­acji z drugiej połowy źle inter­we­niował i goś­cie mogli strzelić trze­ciego gola.

Tomasz Kędzio­ra (5) – prawy obroń­ca młodzieżowej reprezen­tacji nie pokazał się z dobrej strony. Wielokrot­nie rywale łat­wo prze­dostawali się tą stroną boiska.

Marcin Kamińs­ki (5)– w 22 min­u­cie mógł wpisać się na listę strzel­ców, kiedy po to strza­le z rzu­ty wol­nego pił­ka przeszła obok bram­ki. Nie był to jed­nak udany mecz obroń­cy Kole­jorza, wielokrot­nie prze­gry­wał poje­dyn­ki z zawod­nika­mi z Niecieczy.

Paulus Ara­ju­uri (5) – na początku spotka­nia miał słab­sze momen­ty, jed­nak im bliżej do koń­ca spotka­nia fińs­ki stop­er się rozkrę­cał i był pewny swoich umiejętności.

Vladimir Volkov (3) – zde­cy­dowanie Czarnogórzec nie jest jeszcze w formie. Był kiep­s­ki fizy­cznie. Zaw­inił przy drugiej bram­ce Kędziory.

Abdul Aziz Tet­teh (7) – moc­ny punkt środ­ka pola mis­trza Pol­s­ki. Waleczny. Rywalom ciężko było z nim wygrać poje­dynek — w bezpośred­nich star­ci­ach z piłkarza­mi beni­amin­ka wychodz­ił zwyk­le górą.

Łukasz Trał­ka (7) – kap­i­tan Kole­jorza doskonale czyś­cił niemalże wszys­tkie zagra­nia piłkarzy z Niecieczy. Doskonale czy­tał ich grę. Kilka­krot­nie, zwłaszcza w pier­wszej połowie, prze­dostawał się w pole karne gości.

Ger­go Lovrenc­sics (4) – węgier­s­ki pomoc­nik nie jest w swo­jej szczy­towej formie. W niczym nie przy­pom­i­nał Lovrenc­sic­sa ze swo­jego najlep­szego okre­su w Kolejorzu.

Karol Linet­ty (9) – zde­cy­dowanie najlep­szy lechi­ta na boisku. Niedziel­nym meczem pomoc­nik pokazał, że jest bard­zo ważnym ogni­wem mis­trza Pol­s­ki. Nie miał dziś słabego momen­tu. Asys­tował przy trzech bramkach dla Kolejorza.

Szy­mon Pawłows­ki (8) – bard­zo dobry meczu lewoskrzy­dłowego poz­nańskiego Lecha. Doskonale radz­ił sobie z Zia­jką. Znakomi­cie rozu­mi­ał się z Linet­tym. Takiego Pawłowskiego chce­my oglą­dać. Jeśli dołoży do tego celne strza­ły z dys­tan­su, to będzie ważnym ogni­wem Lecha.

Nic­ki Bille (8) – już w 17 min­u­cie mógł wpisać się listę strzel­ców. Pod koniec pier­wszej połowy pokon­ał jed­nak Krzyszto­fa Pilarza, po doskon­ałym poda­niu od Linet­tego. Bard­zo udany debi­ut Duńczy­ka. Jeśli dalej będzie tak grał na dobre zys­ka sym­pa­tie kibiców Kolejorza.

Darko Jevtić (6) – to po faulu na szwa­j­carskim pomoc­niku został podyk­towany rzut karny. Wszedł na boisko w drugiej częś­ci spotka­nia, lecz nie zal­iczył kar­dy­nal­nego błędu.

Maciej Gajos (6) – podob­nie jak Jevtić nie moż­na zapisać na jego kon­to słab­szego momen­tu w kilku­nas­tu min­u­tach gry. Asys­tował przy bram­ce Kownackiego.

Daw­id Kow­nac­ki (8) – wszedł na kil­ka min­ut i dwukrot­nie pokon­ał bramkarza goś­ci. Dał Nielsenowi znak, że jest w dobrej dys­pozy­cji i nie zamierza odpuszczać wal­ki o pier­wszy skład.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.