Oceniamy lechitów za mecz z Wisłą. Gdzie ta obrona?

Oceniamy lechitów za mecz z Wisłą. Gdzie ta obrona?

W 3. T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań prze­grał z Wisłą Kraków 0 :2. Zobacz, jak oce­nil­iśmy lechitów za grę przy Reymonta.

Jas­min Burić (6) — Gdy­by nie Boś­ni­ak wynik był­by znacznie wyższy i poraż­ka okaza­ła­by się bardziej dotk­li­wsza. Miał kil­ka dobrych inter­wencji i wyjść z bram­ki. Nie miał szans przy bramkach.

Keb­ba Ceesay (3) – Gam­bi­jczyk zagrał tylko dlat­ego, że Lech nie ma na środowe spotkanie prawego obroń­cy. Czer­wona kart­ka dla Tomasza Kędzio­ry nieco pokrzyżowała mu plany. Ceesay nie zagrał dobrego spotka­nia i widać, że nie jest w ryt­mie mec­zowym. Kil­ka fatal­nych start, ucieka­ją­cy Guer­ri­er — Tomasz Kędzio­ra jest na razie pew­ni­akiem w grze na prawej obronie.

Marcin Kamińs­ki (4) – początek dla stopera nie był udany, jed­nak później był jed­nym z tych zawod­ników, którzy próbowali zagroz­ić bram­ce Białej Gwiazdy. Zwłaszcza po stałych frag­men­tach gry miał swo­je okaz­je strzeleckie.

Tamas Kadar (2) – zaw­inił przy dwóch bramkach dla Wisły. Przy pier­wszej zal­iczył nawet asys­tę. Nie ma sen­su staw­ian­ie na zawod­ni­ka w kole­jnych meczach, bo przez niego Kole­jorz traci punk­ty. Nie ma dla niego żad­nego uspraw­iedli­wienia. Czas na zami­anę na stoperze.

Bar­ry Dou­glas (5) – jeden z tych zawod­ników, który próbował. Najwięcej prob­lemów stwarzał wiślakom po stałych frag­men­tach gry. Był akty­wny w ofensywnie.

Łukasz Trał­ka (4) – to nie był mecz kap­i­tana Lecha. Popełnił kil­ka błędów w środ­ku pola, które w poprzed­nim sezonie mu się nie przy­trafi­ały. Nie był, jak to wcześniej bywało, osto­ją Kolejorza.

Karol Linet­ty (7) – najlep­szy piłkarz Lecha w sobot­nim meczu. Miał doskon­ałe obrony w środ­ku pola, ale także pod bramką Buri­cia. Kil­ka razy uchronił zespół przed utratą kole­jnego gola. Dobry w ofen­sy­wnie. Po 60 min­u­tach został zmieniony, widać było zmęcze­nie, jed­nak na pewno moż­na stwierdz­ić – naresz­cie Karol wrócił!

Ger­go Lovrenc­sics (5) – pier­wszy raz od powro­tu zagrał w wyjś­ciowej „11”. Był akty­wny, ambity i kil­ka razy serce zadrżało, kiedy to Węgi­er leżał przez kilka­naś­cie sekund bez ruchu na muraw­ie. Dobry, solid­ny mecz, ale do szczy­towej formy trochę brakuje.

Szy­mon Pawłows­ki (5) – chci­ał kil­ka razy prostopadły­mi piłka­mi zagroz­ić bram­ce Wisły. W końców­ce pier­wszej połowy ide­al­nie włożyć fut­bolówkę do Denisa Thoma­lli, który chybił.

Kasper Hamalainen (5) – dobra gra w ofen­sy­wnie. Kil­ka razy próbował zagroz­ić bram­ce Białej Gwiazdy.

Denis Thoma­l­la (3) – to nie był mecz Niem­ca. Przez 45 min­ut nie zro­bił nic, co mogło­by siać spus­tosze­nie pod bramką Wisły. Od Pawłowskiego otrzy­mał fan­tasty­czne podanie, mógł strzelić ważnego gola, jed­nak spudłował.

Rez­er­wowi:

Darko Jevtić (6) – dobry mecz Szwa­j­cara. Rozruszał nieco grę poz­na­ni­aków po pojaw­ie­niu się na boisku. Kreaty­wny, ener­giczny. Miał kil­ka ład­nych podań. Taki zawod­nik powinien grać od pier­wszej minuty.

Marcin Robak (4) – lep­szy od Thoma­lli, ale to nie było ide­alne spotkanie napast­ni­ka Kole­jorza. Nic nowego do gry nie wniósł.

Dar­iusz Formel­la (4) – podob­nie jak Robak nic nowego do gry Lecha nie wniósł. Wyda­je się, że powraca­ją­cy po kon­tuzji Lovrenc­sics jest w lep­szej formie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress