Oceniamy lechitów za mecz z Zagłębiem. Słaby Kolejorz

Oceniamy lechitów za mecz z Zagłębiem. Słaby Kolejorz

W piątej kole­jce ekstrak­lasy Lech Poz­nań prze­grał na wyjeździe z beni­aminkiem Zagłę­biem Lubin. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z oce­na­mi piłkarzy za to spotkanie. 

Jas­min Burić (5) – nie miał szans przy obu bramkach. Po jed­nym z rzutów wol­nych miał niepewne wyjś­cie, a Marcin Robak w polu karnym pomógł sobie ręką, za co Zagłębiu należał się rzut karny.

Tomasz Kędzio­ra (4) – pier­wsza bram­ka to jego wina. Zbyt blisko poszedł do ofen­sy­wy i nikt nie asekurował Dorde Cotry. Jed­nak częs­to próbował szarżować prawą stroną boiska.

Marcin Kamińs­ki (3) – w 37 min­u­cie strze­lał na bramkę Zagłębia, pił­ka przeszła nad poprzeczką. To jed­nak najsłab­szy mecz Kamy­ka w tym sezonie. Popeł­ni­ał sporo błędów w obronie, dał się przechytrzyć rywalom. Zaw­inił przy drugim golu.

Tamas Kadar (4) – tym razem bram­ki nie padły z jego winy, ale cała obrona nie zagrała dobrego spotka­nia. Więk­szych błędów jed­nak nie popełnił.

 Keb­ba Ceesay (3) – zagrał na pozy­cji lewego obroń­cy. I nie był to dobry mecz Gam­bi­jczy­ka. Nie krył swo­jej stre­fy, napast­ni­cy robili z nim, co chcieli.

Łukasz Trał­ka (4) – kap­i­tan Lecha nie może zal­iczyć spotkań do udanych. Zagłę­bie w środ­kowej częś­ci boiska było lep­sze od mis­trzów Pol­s­ki. Asys­tował przy bram­ce Marci­na Robaka.

Abdul Aziz Tet­teh (2) – bard­zo sła­by mecz Ghańczy­ka. Chy­ba nie miał żad­nego udanego zagra­nia. To po jego błę­dach poszły kon­try Zagłębia, po których padły bramki.

 Ger­go Lovrenc­sics – kole­j­na kon­tuz­ja węgier­skiego pomoc­ni­ka. Zagrał zaled­wie 15 min­ut i musi­ał opuś­cić boisko z powodu urazu, to zbyt krótko, aby go ocenić.

Daw­id Kow­nac­ki (4) – wydał się nieco zagu­biony na lewej stron­ie pomo­cy. Miał kil­ka udanych podań – mógł asys­tować przy bram­ce Linetty’ego, jed­nak bramkarz gospo­darzy był na posterunku.

David Hol­man (4) – sporo piłek tracił. W 14 min­u­cie strze­lał z dys­tan­su na bramkę Zagłębia po zamiesza­niu w polu karnym – niecel­nie. Zmieniony w przerwie.

Marcin Robak (5) – równy mecz napast­ni­ka. Pokazał się z dobrej strony. Wśród fatal­nej postawy lechitów, był jed­ną z jaśniejszych postaci. Strzelił hon­orową bramkę.

Dar­iusz Formel­la (5) – pojaw­ił się w 15. min­u­cie i zmienił na placu gry Ger­go Lovrenc­sic­sa. Wykon­aw­ca rzutów wol­nych. Dobry mecz pomocnika.

Karol Linet­ty (5) – wszedł na boisko po prz­er­wie i gra Lecha wyglą­dała nieco lep­iej. W 65 min­u­ta po strza­le z dys­tan­su po uderze­niu Kow­nack­iego, pił­ka trafiła pod nogi reprezen­tan­ta Pol­s­ki i po rykosze­cie leci­ał w stronę bram­ki Zagłębia. Bramkarz jed­nak zdołał piąstkować.

Denis Thoma­l­la (4) – niezbyt udany mecz niemieck­iego napast­ni­ka. Prze­by­wał na boisku. I tyle.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress