10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.10min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oceny po meczu z Legią Warszawa. Brak koncentracji w ostatnich minutach problemem Kolejorza?

Oceny po meczu z Legią Warszawa. Brak koncentracji w ostatnich minutach problemem Kolejorza?

Sła­ba postawa zawod­ników Lecha w meczu przy Łazienkowskiej nie zaspokoiła oczeki­wań sym­pa­tyków Kole­jorza. Brak skład­nych akcji, tem­pa w grze, cel­nych strza­łów — to główne przy­czyny poraż­ki lechitów w tym meczu. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z oce­na­mi zawod­ników, które wys­taw­iliśmy po tym spotkaniu.

Śred­nia drużyny: 5,7

Lechi­ta meczu: Matus Put­nocky ( 7 )

Put­nocky — 7  W pier­wszej połowie pewnie wychodz­ił w bram­ki, nie bał się poje­dynków przy dośrod­kowa­ni­ach. Kiedy już był potrzeb­ny to speł­ni­ał swo­je zada­nia. Doskonale wybronił strzał Nikoli­cia w 61 min­u­cie. Przy pier­wszej stra­conej bram­ce nie wyczuł intencji strze­la­jącego, nie moż­na go jed­nak winić za jej stratę. Dru­ga zaś może obciążać jego konto.

Kędzio­ra — 7 Akty­wny z przo­du próbował gry z Makuszewskim, poważnie zagroz­ił bram­ce Legii  w 49. min­u­cie kiedy to strze­lał z wole­ja. Dobry wys­tęp wychowan­ka Kole­jorza zarówno w obronie jak i w ataku.

Nielsen — 5 W pier­wszej połowie popełnił jeden rażą­cy błąd po którym Nikolić mógł zdobyć bramkę. Duńczyk również mógł trafić do siat­ki po dośrod­kowa­niu z rzu­tu rożnego, jed­nak nie trafił w piłkę. Jego solid­ny wys­tęp w tym spotka­niu zep­suł fakt, że nie upil­nował on Nikoli­cia w akcji, która zakończyła się dla Lecha stratą gola.

Bednarek — 6 Pewny, raz za razem prz­ery­wał groźne dośrod­kowa­nia legion­istów. Po pros­tu solid­ny wys­tęp młodego stopera Lecha.

Kadar — 6 Agresy­wny, dobre odbio­ry oraz wyprowadze­nie pił­ki do ofen­sy­wy. Podłączał się w ataku jed­nak jego współpra­ca z Pawłowskim nie przyniosła więk­szego efektu.

Makuszews­ki — 6 Prz­er­wał ważną kon­trę Legii, szarpał z przo­du, jed­nak bez więk­szego powodzenia. Plusem może być fakt, że wywal­czył on “jede­nastkę” dla Kolejorza.

Trał­ka — 6 Zdarza­ło mu się podłączyć do ofen­sy­wy czy też uderzyć z dale­ka, poza tym harował w środ­ku pola wypeł­ni­a­jąc obow­iąz­ki defen­sy­wnego pomoc­ni­ka. Został zmieniony przez Radosława Majew­skiego w 81. minucie.

Tet­teh — 5 Nie imponował tak jak w poprzed­nich meczach Lecha. Niewidoczny na boisku. Słabe spotkanie w jego wykonaniu.

Pawłows­ki — 5 Próbował gry kom­bi­na­cyjnej oraz strza­łów z dale­ka. Zagrał co praw­da lep­iej niż z Wisłą jed­nak to nadal za mało, by pomóc Kole­jor­zowi w wygra­niu spotkania.

Jevtić — 4 Słabe dośrod­kowa­nia Szwa­j­cara. Miał jed­ną dobrą akcję zakońc­zona strza­łem w 59. min­u­cie, ogól­nie jed­nak mało widoczny. Nie takiego Jevit­cia chcieliśmy oglą­dać w tym meczu. Został zmieniony przez Roba­ka w 65. minucie

Gajos — 5 Dobrze podawał ze stałych frag­men­tów gry stwarza­jąc zagroże­nie pod bramką Legii. Pozatym niezbyt rzu­ca­ją­cy się w oczy wys­tęp byłego zawod­ni­ka Jagiel­loni Białys­tok. Zmieniony przez Daw­i­da Kow­nack­iego w 81. minucie.

Robak — 6 Chwilę po wejś­ciu strze­lał na bramkę Malarza jed­nak niecel­nie. Dość pewnie wyko­rzys­tał jede­nastkę, nieste­ty to nie star­czyło, by wywieźć z Warsza­wy cho­ci­aż­by jeden punkt.

Kow­nac­ki grał zbyt krótko, by go ocenić.

Majew­s­ki grał zbyt krótko by go ocenić.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.