31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.0min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oceny po meczu z Podbeskidziem. Nadal nie ma kryzysu?

Oceny po meczu z Podbeskidziem. Nadal nie ma kryzysu?

Lech Poz­nań prze­grał na włas­nym boisku z Podbeskidziem Biel­sko-Biała. Poz­na­ni­a­cy w tym sezonie wygrali zaled­wie jed­no spotkanie.

Jas­min Burić (5) — musi­ał kil­ka razy inter­we­niować. Wyłapy­wał dośrod­kowa­nia, ale nie miał zbyt wiele pra­cy pod­czas meczu. Przy golu był bez szans.

Tomasz Kędzio­ra (5) — najlep­szy w linii obrony. Kap­i­tan młodzieżowej reprezen­tacji Pol­s­ki był bard­zo akty­wny w ofen­sy­wie. W końcu jego dośrod­kowa­nia były takie, jakich oczeki­wal­iśmy od niego od kilku meczów. Ide­al­nie zagrał do Linet­ty’ego na początku spotka­nia i dwukrot­nie do Gajosa, jed­nak koledzy nie wyko­rzys­tali znakomi­tych podań 21-lat­ka. W defen­sy­wie grał poprawnie.

Paulus Ara­ju­uri (3) — sła­by mecz fińskiego stopera. Miał spore prob­le­my z Dej­manem i upil­nowaniem napast­ni­ka Podbeskidzia.

Marcin Kamińs­ki (4) — prze­cięt­ny mecz Kamy­ka. Bez historii.

Bar­ry Dou­glas (4) — w defen­sy­wnie katas­tro­fa, jed­nak w ofen­sy­wie dobry mecz Szko­ta. Per­fek­cyjnie wykony­wał stałe frag­men­ty gry, szko­da, że koledzy tego nie wykorzystali.

Łukasz Trał­ka (5) — sporo wal­czył w środ­ku pola z Mateuszem Możdże­niem i z więk­szoś­ci poje­dynków wychodz­ił zwycięsko. Równy mecz kap­i­tana mis­trza Polski.

Karol Linet­ty (4) — najsłab­szy mecz reprezen­tan­ta Pol­s­ki tej jesieni. Na początku meczu miał swo­je sytu­acje bramkowe ale później z min­u­ty na min­utę gasł.

Maciej Gajos (6) — najlep­szy zawod­nik Lecha na boisku. Swój debi­ut może zal­iczyć do udanych. Zostaw­ił na placu gry sporo serce. Dużo bie­gał, miał ochotę do gry. Zawod­nik bard­zo kreaty­wny — pełno go było zarówno w obronie, jak i ataku. Zabrakło tylko bramki.

Kasper Hamalainen (4) — fińs­ki zawod­nik miał swo­je okaz­je do strze­le­nia gola w spotka­niu.  Szko­da sytu­acji z 24. min­u­ty, gdy pił­ka przeszła min­i­mal­nie nad poprzeczką. W końców­ce spotka­nia strzelił wprost w… Zubasa.

Szy­mon Pawłows­ki (2) — lewoskrzy­dłowy Lecha nie jest w dobrej formie. Niepotrzeb­ne straty, prob­le­my z przyję­ciem — to obrazu­je grę pomoc­ni­ka Kolejorza.

Denis Thoma­l­la (2) — bard­zo sła­by wys­tęp Niem­ca. Od napast­ni­ka wyma­ga się strze­le­nia bramek. Psuł wszys­tko, co mógł.

Daw­id Kow­nac­ki (5) — po jego wejś­ciu na boisko w grze ofen­sy­wnej Lecha pojaw­iło się nieco świeżoś­ci. Dużo bie­gał i starał się zagroz­ić bram­ce Zubasa, lecz jego uderzenia były niecelne. Szko­da sytu­acji z 82 min­u­ty, kiedy sto­jąc naprze­ci­wko bram­ki uderzył wprost w trybuny.

Ger­go Lovrenc­sics (3) — węgier­s­ki pomoc­nik próbował kon­struować akc­je ofen­sy­wne, jed­nak były one bard­zo niepo­radne i nieskuteczne. Chci­ał zagry­wać finezyjną i kom­bi­na­cyjną piłkę, co nie zawsze, a na pewno nie z obroń­ca­mi Podbeskidzia, się opłacało.

Dar­iusz Formel­la — grał zbyt krótko, żeby ocenić.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.