03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.16min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Oficjalnie: Antonio Milić w Lechu Poznań!

Oficjalnie: Antonio Milić w Lechu Poznań!

Lech Poz­nań nie próżnu­je na rynku trans­fer­owym. Po sobot­nim ogłosze­niu przyjś­cia Bar­tosza Sala­m­ona, szere­gi wicemistrzów Pol­s­ki zasil­ił kole­jny środ­kowy obroń­ca. Jest nim Anto­nio Mil­ić, który trafił do Wielkopol­s­ki z Anderlechtu.

Obrońca szukający gry

Anto­nio Mil­ić przy­chodząc do Lecha Poz­nań z pewnoś­cią notu­je lek­ki regres, jeśli chodzi o poziom. Należy jed­nak pamię­tać, że 26-latek był nie­jako zmus­zony do takiego ruchu — w końcu nie mógł liczyć na reg­u­larną grę w Ander­lech­cie, a ich kole­jne wypoży­czenia nie wchodz­iły w grę. Mil­ić może okazać się jed­nak świet­nym ruchem, tym bardziej, jeśli spo­jrzymy na prob­le­my “Kole­jorza” w linii obrony.

Zobacz także: Bar­tosz Sala­m­on w Lechu Poznań

Chorwac­ki defen­sor prze­chodz­ił bada­nia medy­czne w tym samym cza­sie, co zakon­trak­towany w sobotę Bar­tosz Sala­m­on. Jeden i dru­gi zawod­nik mają wzmoc­nić lin­ię defen­sy­wną Lecha, co nie będzie trudne, patrząc, jak słabo spisy­wali się obec­nie gra­ją­cy w niej zawod­ni­cy. Mil­ić w doty­chcza­sowej kari­erze zahaczył o takie klu­by jak Haj­duk Split, KV Oos­t­ende czy wspom­ni­any Anderlecht.

W zes­pole prowad­zonym przez Vin­cen­ta Kom­pa­ny’ego Mil­ić nie miał jed­nak co liczyć na reg­u­larną grę, o czym mógł przekon­ać się w kam­panii 2019/20, kiedy to udał się na wypoży­cze­nie do Rayo Val­le­cano. W Hisz­panii 26-latek zagrał w dwudzi­es­tu meczach. Z Lechem Poz­nań pod­pisał 2,5 let­nią umowę, z możli­woś­cią przedłuże­nia o kole­jny rok.

 

fot.lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.