02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.51min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ostatni mecz Wilka w Lechu? “Nie widzę problemu, żeby zagrał”

Mar­iusz Rumak otwar­cie man­i­fes­tu­je to, że Jakub Wilk nie pasu­je do jego kon­cepcji gry zespołu i ten piłkarz powinien opuś­cić Lecha Poz­nań. Wiele wskazu­je na to, że zro­bi to już zimą, na pół roku przed wygaśnię­ciem umowy z klubem. Mimo to jed­nak będzie miał szan­sę na to, żeby ostat­ni raz wys­tąpić w barwach „Kole­jorza”.

Sztab szkole­niowy Lecha zabrał Jaku­ba Wil­ka do Kielc i tym samym 27-let­ni zawod­nik po raz pier­wszy od kilku meczów wyjechał na zgrupowanie przed­mec­zowe klubu. Wobec licznych prob­lemów kadrowych drużyny „Wilczek” ma szan­sę na to, aby w Kiel­cach pojaw­ić się na boisku.

Z powodu urazu do Kielc nie pojechali Vojo Ubi­parip i Mateusz Możdżeń, a w tygod­niu z pełnym obciąże­niem nie trenowała pozostali skrzy­dłowi, czyli Alex Tonew, Ger­go Lovren­ci­cs i Bar­tosz Bereszyńs­ki. Jed­nie Kuba Wilk uczest­niczył we wszys­t­kich zajęciach.

- Musimy tak wybrać skrzy­dłowych, żeby opty­mal­nie wyko­rzys­tać potenc­jał zespołu - przyz­na­je Mar­iusz Rumak. — Kuba na treningach wyglą­da dobrze, więc nie widzę prob­le­mu, żeby zagrał z Koroną - dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.