01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.23godz.31min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Paciência: To pojedynek mistrza Polski i wicemistrza Portugalii

Domin­gos Paciên­cia jest dobrej myśli przed spotkaniem z Lechem Poz­nań. — Mam dobre wspom­nienia z Pol­s­ki. Mam nadzieję, że wywieziemy stąd dobry wynik – mówił na kon­fer­encji przed meczem szkole­niowiec Portugalczyków.

Przyz­nał on, że trud­no w tym dwumeczu wskazać fawory­ta, ponieważ spo­tyka­ją się ze sobą dwie bard­zo wysok­iej klasy drużyny. — Myślę, że w tym przy­pad­ku nie ma fawory­ta. Mówimy o mis­trz Pol­s­ki i wicemistrzu Por­tu­galii. Oba zespoły mają wielu między­nar­o­dowych zawod­ników – zaz­naczył Paciência.

Tren­er jutrze­jszego rywala Lecha jest zda­nia, że jego zespół czeka jutro trudne spotkanie. — Oglą­dałem mecze naszego prze­ci­wni­ka i wiem, że to będzie cięż­ki mecz. Dodatkowo mamy w zes­pole kil­ka urazów, które nie ułatwia­ją sprawy – zauważył. — Mam wąt­pli­woś­ci, co do wyjś­ciowego składu. Wierzę jed­nak, że każdy piłkarz, który zagra da sobie radę – dodał.

Paciên­cia wspom­i­na także Bar­tosza Ślusarskiego, który trafił do Por­tu­galii właśnie za sprawą aku­tal­nego szkole­niow­ca Sportin­gu Bra­ga. — Dobrze go pamię­tam. Strzelił dziewięć bramek. To bard­zo dobry zawodnik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.