02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.19godz.52min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Panie opiekunie, nie jest dobrze

476 min­ut bez strzelonego gola, to nie jest naj­gorszy, wbrew pozorom, naj­gorszy wynik doty­czą­cy nieskutecznoś­ci. W 90-let­niej his­torii klubu ten rezul­tat pla­su­je się na 6. pozy­cji. Do naj­gorszego, z przełomów sezonu 1972/1973, a także 1973/1974, braku­je jeszcze 118 minut.

W tej chwili „Kole­jorz” jest najbardziej nieskutecznym zespołem T‑Mobile Ekstrak­lasy. Widzew Łódź swo­ją nieko­rzyst­ną passę prz­er­wał w dzisiejszym spotka­niu, Lechia Gdańsk ma w tej chwili 415 min­ut bez strzelonego gola.

Jed­nak gra w ostat­nich meczach Lecha i jego sytu­ac­ja w lidze są równie przy­bi­ja­jące, co statysty­ka doty­czą­ca nieskutecznoś­ci. „Kole­jorz” obec­nie stracił więcej punk­tów w lidze, niż mógł zdobyć. Do tej pory do zdoby­cia było 45 punk­tów, tym­cza­sem Lech zdobył 22, a stracił już 23 punk­ty i nadal ma 9 punk­tów straty do lid­era rozgrywek.

Kole­jną równie pesymisty­czną kwest­ią jest fakt, że stra­ta do lid­era wynosi tyle samo „oczek”, co przewa­ga nad stre­fą spad­kową. 7. miejsce w lidze dla zespołu, który chci­ał­by wal­czyć o mis­tr­zost­wo nie jest powo­dem do dumy, ale sko­ro tren­er uważa, że nie ma się czego wstydzić…

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.