31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.25min.
13.20 X3.80 22.05 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pary ćwierćfinału Ligi Europy

Pary ćwierćfinału Ligi Europy

W ćwierć­fi­nale Ligi Europy zobaczymy roz­gry­w­ki między taki­mi kluba­mi jak: Feyeno­ord Rot­ter­dam, Juven­tus, Bay­er Lev­erkusen, Man­ches­ter Unit­ed, AS Roma, Sevil­la, Sport­ing Lizbona i Union Saint-Gilloise. Żaden z zespołów nie był rozstaw­iony w losowa­niu, co oznacza, że rywal­iza­c­ja będzie peł­na niespodzianek. Pon­ad­to, pier­wszy wylosowany zespół będzie gospo­darzem pier­wszego meczu. Mecze odbędą się 13 i 20 kwiet­nia, a pół­fi­nały już w maju.

Przegląd wszystkich par ćwierćfinałowych

Oprócz star­cia Man­ches­teru z Sevil­lą, będziemy mogli także obser­wować poje­dynek Juve prze­ci­wko Sportin­gowi Lizbona, Bay­er Lev­erkusen spot­ka się z Union Saint-Gilloise, a Feyeno­ord z AS Romą. Wszys­tkie zespoły zro­bią wszys­tko, co w ich mocy, aby wygrać swo­je mecze i awan­sować do pół­fi­nałów. Kibice z całego świa­ta z niecier­pli­woś­cią oczeku­ją na te spotka­nia, które obiecu­ją emoc­je na najwyższym poziomie. Zobacz jed­ną z najlep­szych sportowych trans­misji, jaki­mi jest Liga Europy na żywo.

Zespół Man­ches­teru United

Zespół Man­ches­teru Unit­ed, prowad­zony przez tren­era Ole Gun­nara Sol­sk­jaera, z pewnoś­cią zro­bi wszys­tko, co w jego mocy, aby wygrać swo­je spotkanie z Sevil­lą. Brak najlep­szego strzel­ca, Mar­cusa Rash­for­da, jest bez wąt­pi­enia dużą stratą dla drużyny. Unit­ed potrze­bu­je jed­nak wygranej, aby awan­sować do kole­jnej rundy.

Juven­tus vs Sport­ing Lizbona

Juven­tus, prowad­zony przez tren­era Andreę Pir­la, to jed­na z drużyn, której fanom najbardziej zależy na zwycięst­wie. Spotkanie z Sportingiem Lizbona zapowia­da się bard­zo intere­su­ją­co, a zwycięz­ca tego meczu będzie miał duże szanse na awans do pół­fi­nałów. Ronal­do, który ma wiele do udowod­nienia, na pewno da z siebie wszys­tko, aby doprowadz­ić swo­ją drużynę do zwycięstwa.

Bay­er Lev­erkusen kon­tra Union Saint-Gilloise

Bay­er Lev­erkusen, którego trenerem jest Hannes Wolf, zmierzy się z niespodziewanie dobrze spisu­jącą się drużyną Union Saint-Gilloise. Lev­erkusen z pewnoś­cią będzie fawory­tem tego spotka­nia, ale zespół z Bel­gii już udowod­nił, że potrafi zaskoczyć. To będzie intere­su­jące star­cie, którego zwycięz­ca awan­su­je do półfinału.

Feyeno­ord Rot­ter­dam prze­ci­wko AS Romie

Feyeno­ord Rot­ter­dam, prowad­zony przez tren­era Arne Slot, zagra z AS Romą, trenowaną przez Paulo Fon­se­ca. Jeżeli chodzi o wygraną w europe­js­kich roz­gry­wkach, Roma posi­a­da duże doświad­cze­nie. Feyeno­ord, z drugiej strony zro­bi wszys­tko, aby zre­al­i­zować swo­je marze­nie o pucharze europy. To będzie z pewnoś­cią ciekawe starcie.

liga europy na żywo

Fot. OShu­ma / shutterstock.com

Najbardziej oczekiwane spotkania w ćwierćfinale Ligi Europy na żywo

Zde­cy­dowanie najbardziej intere­su­jące mecze będą pomiędzy Man­ches­terem Unit­ed i Sevil­lą, oraz Juven­tusem ze Sportingiem Lizbona. Oba mecze zapowiada­ją się bard­zo emocjonu­ją­co i pełne niespodzianek. Zwycięz­cy tych spotkań zmierzą się ze sobą w pół­fi­nale. Trud­no jest wybrać fawory­tów, ponieważ wszys­tkie drużyny, które dotarły do ćwierć­fi­nałów, mają bard­zo wyrów­nany poziom i zdolności.

Podsumowanie

Ćwierć­fi­nały Ligi Europy bez wąt­pi­enia przyniosą kibi­com fut­bolu wiele emocji. Spotka­nia będą pełne niespodzianek i zaskoczeń. Zawod­ni­cy wszys­t­kich drużyn na pewno zro­bią wszys­tko, aby awan­sować do pół­fi­nałów. Jest to nieza­przeczal­nie ważny czas dla wszys­t­kich miłośników pił­ki nożnej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.