07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.25min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pasieka: Zapomnieliśmy, że mecz trwa 90 minut

Dar­iusz Pasieka nie może być zad­owolony z wyniku spotka­nia. Arka przez dłu­gi czas była równorzęd­nym rywalem dla poz­nańskiego Lecha. - Bram­ki stra­cil­iśmy po indy­wid­u­al­nych błę­dach zawod­ników — przyz­nał opiekun gospodarzy.

 

Tren­er Arki w ostat­nich pię­ciu min­u­tach meczu musi­ał przełknąć gorzką pigułkę. — Zgodzę się z moim kolegą co do prze­biegu pier­wszej połowy. Zapom­nieliśmy, że mecz trwa 90 min­ut. Pier­wsza, po błędzie Mar­ciano Brumy, który zaczął się baw­ić z piłką. Dru­ga bram­ka była kon­sek­wencją błę­du Ante Rozi­cia - zauważył szkoleniowiec.

W ostat­nich dwóch spotka­ni­ach Arka straciła bram­ki, decy­du­jące o porażkach, w koń­cowych frag­men­tach meczów - Zas­tanaw­ia mnie to, bo doty­chczas byliśmy znani z gra­nia do koń­ca, a na meczach z Wisłą i Lechem tra­cil­iśmy gole w końcówkach. Poraż­ka 3:0  jest nieco za wyso­ka, ale wynik idzie w świat, także nie ma to znaczenia- mówił Pasieka.

- Nie wychodz­iły nam stałe frag­men­ty w tym spotka­niu. Sporo było niedokład­noś­ci, zwłaszcza przy wyprowadza­niu akcji, a to kosz­tu­je wiele sił. Zaan­gażowa­nia zawod­nikom nie moż­na odmówić, ale dokład­ność zagrań pozostaw­ia wiele do życzenia - zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.