06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.29min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

#PaszportdlaJasia

#PaszportdlaJasia

Jas­min Burić od ośmiu lat broni barw Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy, a od dwóch lat stara się o polske oby­wa­telst­wo, jed­nak bez skutku. Z pomocą boś­ni­ack­iemu bramkar­zowi przys­zli kibice.

Od kilku dni na Twit­terze­mod­ny stał się hasz­tag #Pasz­portd­la­Ja­sia, który ma pomóc Boś­ni­akowi w otrzy­ma­niu oby­wa­telst­wa. Symap­ty­czny bramkarz już dwukrot­nie ubie­gał się o pol­s­ki pasz­port, jed­nak za każdym razem wniosek został odrzu­cony. Nie zapom­i­na­jmy, że sprawa waż­na jest też dla samego klubu. Po sprowadze­niu do Poz­na­nia Volodymyra Kostevy­cha w ekip­ie Nena­da Bjel­i­cy jest trzech graczy spoza Unii Europe­jskiej (mowa tu jeszcze o Abdu­lu Azisie Tet­te­hu), a jak wiado­mo na boisku w jed­nym momen­cie może prze­by­wać tylko dwóch takich graczy.

Do akcji wkroczyli na Twit­terze kibice nie tylko Lecha, a nawet i Legii oraz pol­s­ka bramkar­ka Katarzy­na Kiedrzynek. O całej inic­jaty­wie poin­for­mowany został sam Andrzej Duda. Prezy­dent Pol­s­ki gło­su w tej spraw­ie jeszcze nie zabrał, ale wyda­je się, że wszys­tko idzie w dobrą stronę. Z pomocą przyszedł Szy­mon Szynkowski.

jasiu

 

 

 

 

 

 

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.