01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.47min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Byliśmy pewni wygranej

Pawłowski: Byliśmy pewni wygranej

Szy­mon Pawłows­ki wraca do pełni zdrowia po zabiegu, które­mu pod­dał się pod­czas zimowej prz­er­wy w roz­gry­wkach i w meczu z Jagiel­lonią spędz­ił na boisku 90 minut.

Jeszcze przed rozpoczę­ciem piątkowego meczu wszyscy wiedzieli, że mecz między Lechem, a Jagiel­lonią będzie niezwyk­le wyrów­nany. Na boisku spotkała się druży­na, najlepiej radzą­ca sobie na włas­nym boisku oraz najlep­sza ekipa na wyjaz­dach – Spodziewal­iśmy się ciężkiego spotka­nia. Jagiel­lonia cofnęła się na włas­ną połowę, czekała na kon­trata­ki, w czym jest dobra. Próbowal­iśmy stworzyć sytu­acje bramkowe, ale ciężko było się prze­bić przez zasie­ki Jagiel­lonii. Na szczęś­cie po strza­le z dys­tan­su Bar­ry’ego Dou­glasa wynik się otworzył, za chwilę zdobyliśmy kole­jnego gola i zgar­nęliśmy trzy punk­ty – mówił Szy­mon Pawłowski.

Jagiel­lonia, która słynie z kon­trataków w Poz­na­niu sobie zbyt dużo nie pograła. Dobrze bronił Maciej Gos­tom­s­ki, a i obrona spisy­wała się całkiem przyz­woicie – Wiedzieliśmy, że Jagiel­lonia Białys­tok nie będzie tutaj grała otwartej pił­ki. Skon­cen­trowali się na bronie­niu i kon­tratakowa­niu, dlat­ego musieliśmy się również zabez­pieczyć na ewen­tu­alne ata­ki rywala.

Bezbramkowy wynik utrzymy­wał się przez 85 min­ut, ale jak przyz­na­je skrzy­dłowy, cała druży­na była pew­na wygranej – W każdym meczu chce­my zwyciężać. Byliśmy pewni wygranej, co nam się udało. Gramy do koń­ca. Nieważne, czy strze­lamy bramkę w pier­wszych, czy w ostat­nich min­u­tach. Oby tak dalej. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.