01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.3min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Cała drużyna gra lepiej

Pawłowski: Cała drużyna gra lepiej

Lech Poz­nań wygrał w niedzielę z Pogo­nią Szczecin 2:0. Lechi­ci zagrali w tym meczu bard­zo mądrze i nie poz­wo­lili prze­ci­wnikowi cho­ci­aż­by na strze­le­nia jed­nej bram­ki. Po tym spotka­niu Lech po bard­zo długim okre­sie uciekł ze stre­fy spad­kowej. Jak przyz­na­je zapy­tany po tym meczu Pawłows­ki, to na pewno nie koniec dobrej gry „Kole­jorza” — To zwycięst­wo cieszy, bo zagral­iśmy niezłe spotkanie. Wygry­wamy dru­gi mecz z rzędy i na pewno to cieszy. Pniemy się w górę tabeli. Liczymy, na to, że będziemy grać coraz lep­iej – powiedzi­ał Pawłowski.

Pod wodzą tren­era Urbana wiele zmieniło się w grze Lecha. Przede wszys­tkim jest to druży­na bard­zo pew­na siebie, dają­ca sobie dobrze radę zarówno w defen­sy­wie, jak i w ofen­sy­wie: Gramy solid­nie w defen­sy­wnie, każdy daje z siebie wszys­tko, w każdym meczu coś stwarza­my, uda­je nam się strze­lać bram­ki i to cieszy – mówił po spotka­niu pomoc­nik Lecha i dodał, że to nie poje­dyncze jed­nos­t­ki gra­ją lep­iej, ale cała druży­na. — Ciężko powiedzieć, co się zmieniło, cały zespół gra lep­iej, nie tylko skrzy­dłowi, ale cała drużyna.

Bramkę, którą udało się zdobyć na początku meczu zawdz­ięcza się między inny­mi Kamińskiemu, który odważnie ruszył do przo­du za akcją. Rzad­ko się zdarza, żeby w tak wczes­nej fazie spotka­nia, stop­er decy­dował się na taki ruch — Jeśli gramy solid­nie z tyłu, to łatwiej nam wyprowadz­ić kon­trę, czy prowadz­ić piłkę, bo każdy czu­je się bez­piecznie – zakończył Pawłowski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.