Pawłowski: Cały czas walczymy o mistrza

Pawłowski: Cały czas walczymy o mistrza

Szy­mon Pawłows­ki jest jed­nym z tych zawod­ników Kole­jorza, na których w ostat­nim cza­sie spadła law­ina kry­ty­ki. W meczu ze Śląskiem pomoc­nik Lecha zdobył dwie bramki.

Po słabym spotka­niu z Jagiel­lonią Kole­jorz chci­ał jak najszy­b­ciej zre­ha­bil­i­tować się ten poje­dynek. — Cieszę się, że zagral­iśmy dobrze. Cały zespół od pier­wszej min­u­ty zagrał super od pier­wszej min­u­ty. Pokaza­l­iśmy, że stać nas na dobrą grę i cały czas wal­czymy o mis­trza – przyz­nał Pawłowski.

Pod­czas ostat­nich dwóch kole­jek na boisku widzieliśmy dwa różne style gry Kole­jorza. W środowy wieczór mieliśmy taki obraz gry Lecha, jaki chcielibyśmy oglą­dać do koń­ca sezonu. – W każdym meczu spodziewam się tego, że będzie to trudne spotkanie. Dziś chcieliśmy zre­ha­bil­i­tować się za niedziel­ną poty­czkę z Jagą. Każdy chci­ał jak najszy­b­ciej wyjść na ten mecz i dobrze zagrać. Udało nam się to. Zagral­iśmy agresy­wnie, wys­zliśmy wysoko i szy­bko strzelil­iśmy bram­ki. To cieszy – zaz­naczył pomocnik.

ejberempire

Po 33 kole­jce lid­er tabeli pozosta­je w Poz­na­niu. — Jesteśmy na pier­wszym miejs­cu, ale zostały jeszcze cztery mecze. Jeśli je wygramy – będziemy mistrzem.

Law­ina kry­ty­ki spadła w ostat­nich tygod­ni­ach na Szy­mona Pawłowskiego. To zawod­nik, który bard­zo dużo widzi na boisku. W spotka­niu ze Śląskiem zawod­nik strzelił dwie bram­ki, czym zamknął usta wszys­tkim tym, którzy nie wierzyli, iż odbudu­je on swo­ją for­mę w tym sezonie. — Cieszę się z bram­ki, bo była mi ona potrzeb­na. Nie mogłem strzelić we wcześniejszych meczach, obi­jałem słup­ki. Dziś każdy chci­ał wygrać, szukaliśmy siebie w polu karnym i miejmy nadzieję, że będziemy tak grać do koń­ca. Jeżeli decy­du­je się na takie zagranie to muszę być pewny tego, co robię – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress