27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.10godz.52min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Cały czas walczymy o mistrza

Pawłowski: Cały czas walczymy o mistrza

Szy­mon Pawłows­ki jest jed­nym z tych zawod­ników Kole­jorza, na których w ostat­nim cza­sie spadła law­ina kry­ty­ki. W meczu ze Śląskiem pomoc­nik Lecha zdobył dwie bramki.

Po słabym spotka­niu z Jagiel­lonią Kole­jorz chci­ał jak najszy­b­ciej zre­ha­bil­i­tować się ten poje­dynek. — Cieszę się, że zagral­iśmy dobrze. Cały zespół od pier­wszej min­u­ty zagrał super od pier­wszej min­u­ty. Pokaza­l­iśmy, że stać nas na dobrą grę i cały czas wal­czymy o mis­trza – przyz­nał Pawłowski.

Pod­czas ostat­nich dwóch kole­jek na boisku widzieliśmy dwa różne style gry Kole­jorza. W środowy wieczór mieliśmy taki obraz gry Lecha, jaki chcielibyśmy oglą­dać do koń­ca sezonu. – W każdym meczu spodziewam się tego, że będzie to trudne spotkanie. Dziś chcieliśmy zre­ha­bil­i­tować się za niedziel­ną poty­czkę z Jagą. Każdy chci­ał jak najszy­b­ciej wyjść na ten mecz i dobrze zagrać. Udało nam się to. Zagral­iśmy agresy­wnie, wys­zliśmy wysoko i szy­bko strzelil­iśmy bram­ki. To cieszy – zaz­naczył pomocnik.

ejberempire

Po 33 kole­jce lid­er tabeli pozosta­je w Poz­na­niu. — Jesteśmy na pier­wszym miejs­cu, ale zostały jeszcze cztery mecze. Jeśli je wygramy – będziemy mistrzem.

Law­ina kry­ty­ki spadła w ostat­nich tygod­ni­ach na Szy­mona Pawłowskiego. To zawod­nik, który bard­zo dużo widzi na boisku. W spotka­niu ze Śląskiem zawod­nik strzelił dwie bram­ki, czym zamknął usta wszys­tkim tym, którzy nie wierzyli, iż odbudu­je on swo­ją for­mę w tym sezonie. — Cieszę się z bram­ki, bo była mi ona potrzeb­na. Nie mogłem strzelić we wcześniejszych meczach, obi­jałem słup­ki. Dziś każdy chci­ał wygrać, szukaliśmy siebie w polu karnym i miejmy nadzieję, że będziemy tak grać do koń­ca. Jeżeli decy­du­je się na takie zagranie to muszę być pewny tego, co robię – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.