02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.6min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Chciałbym trafić na Liverpool

Pawłowski: Chciałbym trafić na Liverpool

Kole­jorz pokon­ał wczo­raj Videoton FC 1:0 i zapewnił sobie awans do fazy grupowej Ligi Europy – Wiedzieliśmy, że mamy dużą zal­iczkę i nie chcieliśmy atakować na hura. Zagral­iśmy mądrze, wygral­iśmy kole­jny mecz i jesteśmy tam, gdzie chcieliśmy. Wykon­al­iśmy plan, który zre­al­i­zowal­iśmy, cieszymy się, ale musimy się ter­az skupić na meczach w lidze i zacząć zdoby­wać punk­ty w lidze – mówił po spotka­niu Szy­mon Pawłowski.

Lech po pię­ciu lat­ach prz­er­wy ponown­ie zagra w Lidze Europy. W tym roku na szczęś­cie obyło się bez takich meczów jak te ze Stjar­nan czy Żal­grisem – Ostat­nio nie szło nam w Lidze Europy, ter­az wal­czyliśmy w Lidze Mis­trzów i każdy z nas marzy o grze tam. Min­i­mum dla nas była Liga Europy, no i się udało. Ter­az pora wygry­wać w Ekstrak­lasie, a później skupimy się jak i z kim będziemy grać w pucharach.

Już w niedzielę mis­tr­zowie Pol­s­ki zmierzą się z beni­aminkiem z Niecieczy, kole­jnym beni­aminkiem pol­skiej ligi – Przyjdzie czas na anal­izę gry Ter­mali­ci, by przy­go­tować się jak najlepiej do tego meczu. Mam nadzieję, że uda nam się grać dobrze w lidze jak i Lidze Europy – dodaje.

Dziś odbędzie się losowanie fazy grupowej LE. Prze­ci­wko komu chci­ał­by zagrać Pawłows­ki? – Nikt się nad tym nie zas­tanaw­ia, zobaczymy co los nam przy­dzieli. Fajnie, gdy­byśmy trafili na dobrych prze­ci­wników, bo to przy­ciągnęło­by kibiców. Ja oso­biś­cie chci­ałbym trafić na Liv­er­pool – Co ciekawe, Lech może po raz kole­jny trafić na FC Basel. – Jesteśmy otwar­ci na każdego prze­ci­wni­ka i gotowi do wal­ki z każdym.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.