02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.18min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Chcieliśmy pokonać Legię

Pawłowski: Chcieliśmy pokonać Legię

Lech Poz­nań pokon­ał Legię Warsza­wa 3:1 i wywal­czył pią­ty Super­puchar Pol­s­ki w his­torii klubu.

Poz­na­ni­a­cy nie pozostaw­ili żad­nych złudzeń, kto jest obec­ne najlep­szy na kra­jowym pod­wórku. Zdoby­wa­jąc Super­puchar potwierdzili, że wywal­cze­nie mis­tr­zost­wa Pol­s­ki nie było przy­pad­kowe. — Cieszymy się bard­zo, że tak dobrze zagral­iśmy. Chcieliśmy pokon­ać Legię i nam się to udało. Przed nami ważniejsze wydarzenia, a mecz z Legią miał pomóc nam się do nich przy­go­tować. To kole­jny etap przy­go­towań do meczu z Sara­jew­em – zaz­naczył pomoc­nik Lecha, Szy­mon Pawłowski.

W tym roku przy Buł­garskiej już trzykrot­nie był kom­plet pub­licznoś­ci. — Chcieliśmy dobrze zacząć sezon. Na sta­dion przyszło 40 tysię­cy ludzi. Mówiliśmy przed spotkaniem, że fajnie było­by przede wszys­tkim dla nich zdobyć to tro­feum. Wygrana na pewno pod­niesie nasze morale. Na pewno wpłynie to na nas dobrze psy­chicznie – przyz­nał.

Lech całkowicie zdomi­nował Legię, która w cza­sie spotka­nia niemalże nie ist­ni­ała. Podopieczni tren­era Macie­ja Sko­rży nie mieli żad­nych prob­lemów z warsza­w­iaka­mi. — Ciężko ocenić z boiska, czy sła­ba postawa Legii była zaskocze­niem. Nam udało się wygrać i to jest najważniejsze. Legia nas niczym nie zaskoczyła – zakończył Pawłows­ki.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.