27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
61dn.2godz.51min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Cieszą nas trzy punkty, bo to było najważniejsze

Pawłowski: Cieszą nas trzy punkty, bo to było najważniejsze

Szy­mon Pawłows­ki w piątek przedłużył kon­trakt z poz­nańskim Lechem, a dziś dwukrot­nie wpisał się na listę strzel­ców w meczu z Ter­mal­icą Bruk-Bet Nieciecza.

- Ter­mal­i­ca postaw­iła tutaj trudne warun­ki. My dobrze wes­zliśmy w to spotkanie, strzelil­iśmy jed­ną bramkę, dołożyliśmy szy­bko drugą, niepotrzeb­nie ten stra­cony gol do szat­ni. Drugą połowę zaczęliśmy źle, zro­biło się 2:2 i było trochę ner­wowo. Oni poczuli się pewnie, ale my odpowiedzieliśmy trze­ma bramka­mi i cieszą nas trzy punk­ty, bo to było najważniejsze – ocenił spotkanie Pawłowski.

Po raz pier­wszy dziś na muraw­ie zaprezen­towali się Nic­ki Bille i Vladimir Volkov – Nic­ki strzelił bramkę i pokazał się z dobrej strony. Volkov również. Wiado­mo, że inaczej oce­nia się piłkarzy jak jest wygrana i wszyscy dobrze się prezen­towali. Sisi nie dostał jeszcze szan­sy, ale na pewno w następ­nych spotka­ni­ach już zagra – mówi pomoc­nik. – Nicki grał w dobrych klubach, dobrych lig­ach i radz­ił sobie tam. Miejmy nadzieję, że tutaj również będzie strze­lał bram­ki, bo po to tu przyszedł.

Jedyne co może martwić to zły stan boiska przy Buł­garskiej, ale takie samo jest w Biel­sku, gdzie w przyszłej kole­jce przyjdzie grać mis­tr­zom Pol­s­ki – Nie jest ide­al­nie, ale grać trze­ba. Podbeskidzie na pewno postawi ciężkie warun­ki, bo zawsze trud­no nam się tam gra. My jedziemy jed­nak po trzy punk­ty – pod­kreśla Pawłowski.

W piątek 29-let­ni piłkarz pod­pisał nowy kon­trakt z Kole­jorzem i niebiesko-białe bar­wy będzie reprezen­tował przez kole­jne trzy sezony – Lech mnie chci­ał, ja też chci­ałem zostać, bo współpra­ca dobrze się ukła­da i cieszę się, że następ­ne trzy lata spędzę tutaj, i że zdobędziemy kole­jne trofea.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.