06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.1godz.54min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Cieszą nas trzy punkty, bo to było najważniejsze

Pawłowski: Cieszą nas trzy punkty, bo to było najważniejsze

Szy­mon Pawłows­ki w piątek przedłużył kon­trakt z poz­nańskim Lechem, a dziś dwukrot­nie wpisał się na listę strzel­ców w meczu z Ter­mal­icą Bruk-Bet Nieciecza.

- Ter­mal­i­ca postaw­iła tutaj trudne warun­ki. My dobrze wes­zliśmy w to spotkanie, strzelil­iśmy jed­ną bramkę, dołożyliśmy szy­bko drugą, niepotrzeb­nie ten stra­cony gol do szat­ni. Drugą połowę zaczęliśmy źle, zro­biło się 2:2 i było trochę ner­wowo. Oni poczuli się pewnie, ale my odpowiedzieliśmy trze­ma bramka­mi i cieszą nas trzy punk­ty, bo to było najważniejsze – ocenił spotkanie Pawłowski.

Po raz pier­wszy dziś na muraw­ie zaprezen­towali się Nic­ki Bille i Vladimir Volkov – Nic­ki strzelił bramkę i pokazał się z dobrej strony. Volkov również. Wiado­mo, że inaczej oce­nia się piłkarzy jak jest wygrana i wszyscy dobrze się prezen­towali. Sisi nie dostał jeszcze szan­sy, ale na pewno w następ­nych spotka­ni­ach już zagra – mówi pomoc­nik. – Nicki grał w dobrych klubach, dobrych lig­ach i radz­ił sobie tam. Miejmy nadzieję, że tutaj również będzie strze­lał bram­ki, bo po to tu przyszedł.

Jedyne co może martwić to zły stan boiska przy Buł­garskiej, ale takie samo jest w Biel­sku, gdzie w przyszłej kole­jce przyjdzie grać mis­tr­zom Pol­s­ki – Nie jest ide­al­nie, ale grać trze­ba. Podbeskidzie na pewno postawi ciężkie warun­ki, bo zawsze trud­no nam się tam gra. My jedziemy jed­nak po trzy punk­ty – pod­kreśla Pawłowski.

W piątek 29-let­ni piłkarz pod­pisał nowy kon­trakt z Kole­jorzem i niebiesko-białe bar­wy będzie reprezen­tował przez kole­jne trzy sezony – Lech mnie chci­ał, ja też chci­ałem zostać, bo współpra­ca dobrze się ukła­da i cieszę się, że następ­ne trzy lata spędzę tutaj, i że zdobędziemy kole­jne trofea.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.