02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.5godz.8min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Dalej potrafimy grać w piłkę i dalej mamy mocną drużynę, którą stać na mistrzostwo

Pawłowski: Dalej potrafimy grać w piłkę i dalej mamy mocną drużynę, którą stać na mistrzostwo

Szy­mona Pawłows­ki wraca do gry po kon­tuzji, jed­nak nie wiado­mo czy będzie do dys­pozy­cji tren­era już na najbliższe spotka­nia. Pomoc­nik z urazem bory­ka się od meczu o Superpuchar.

- Od jakiegoś cza­su trenu­ję indy­wid­u­al­nie. W środę dołączę do drużyny i pode­jmiemy decyzję czy będę gotowy na sobot­ni mecz z Koroną Kielce, czy na pucharowe star­cie z Podbeskidziem, czy dopiero na kole­jne spotkanie – mówi.

Nie od dziś wiado­mo, że skrzy­dłowy jest ważną postacią w zes­pole Kole­jorza i wszyscy liczą na jego szy­b­ki powrót do zdrowia. – Wiem na co mnie stać i jaka jest moja pozy­c­ja w Lechu, ale nikt sam meczu nie wygra. Każdy musi dołożyć swo­ją cegiełkę.

Poz­nańs­ka Loko­mo­ty­wa fatal­nie zaczęła sezon w Ekstrak­lasie, zdoby­wa­jąc tylko punkt na trzy mecze. – Start sezonu był kiep­s­ki, a atmos­fera. Nie powiem, że jest super, ale nie może­my spuszczać głów i się zała­mać. Trze­ba nakrę­cać się na strze­lanie goli i na wygry­wanie – przyz­na­je Pawłows­ki. – Mamy się zała­mać? Musimy zachować spokój, bo co innego nam zostało? Nie będziemy prze­cież skakać sobie do gardeł.

- Musimy wierzyć, że będzie lep­iej. Nie jesteśmy słaby­mi piłkarza­mi. Dalej potrafimy grać w piłkę i dalej mamy moc­ną drużynę, którą stać na mis­tr­zost­wo. Mamy zawod­ników o dużej jakoś­ci, ale wyni­ki tego nie potwierdza­ją. Trze­ba pra­cow­ać na treningach i to przełożyć na mecze.

Lech sezon zaczął niemal iden­ty­cznie jak rok temu. Podopieczni Jana Urbana po trzech kole­jkach okupu­ją ostat­nie miejsce w tabeli. – Przed rok­iem po trzech kole­jkach było nieco lep­iej. Ale fak­ty­cznie, to się pow­tarza. Początek sezonu jest bard­zo sła­by, ale musimy myśleć pozy­ty­wnie i zła­pać ser­ię zwycięstw jak rok temu – twierdzi piłkarz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.