06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.2godz.10min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Dobre wyniki budują morale zespołu

Pawłowski: Dobre wyniki budują morale zespołu

Szy­mon Pawłows­ki ustanow­ił wynik wczo­ra­jszego meczu, trafi­a­jąc do siat­ki w 86. min­u­cie. Była to dopiero trze­cie bram­ka w tym sezonie pomoc­ni­ka Kolejorza.

- Wygral­iśmy kole­jne spotkanie, kole­jny raz nie stra­cil­iśmy gola. Zagral­iśmy dobry mecz, tylko się cieszyć, że awan­sowal­iśmy w tabeli i oby z meczu na mecz było tak dalej – przyz­nał po meczu Pawłowski.

Po zdoby­ciu bram­ki z rzu­tu karnego, Kole­jorz dłu­go nie mógł znaleźć dro­gi do bram­ki strzeżonej przez Radosława Cierz­ni­a­ka. Udało się to dopiero pod koniec spotka­nia – Pow­tarza­l­iśmy sobie, że ta dru­ga bram­ka jest nam potrzeb­na, by zamknąć spotkanie. Stwarza­l­iśmy sobie sytu­acje, mieliśmy kil­ka dobrych okazji, by pod­wyższyć prowadze­nie. Najważniejsze ze udało się wygrać kole­jne spotkanie.

Już w sobotę lechitów czeka następ­ne ligowe spotkanie. W Kiel­cach zmierzą się z tamte­jszą Koroną, która na punkt więcej od mis­trzów Pol­s­ki. – Dobre wyni­ki budu­ją morale zespołu, czu­je­my się pewnie, co widać w każdym kole­jnym meczu, dlat­ego jedziemy tam po trzy punk­ty – deklaru­je lechita.

Nie od dziś wiado­mo, że Jan Urban rotu­je skła­dem. Pawłows­ki zagrał cały mecz w niedzielę prze­ci­wko Lechii oraz w środę z Wisłą. Czy odpocznie zatem w sobotę? – Na pewno odbędziemy roz­mowę z trenerem o tym, kto jak się czu­je i czy są jakieś urazy w zes­pole. Ja czu­ję się cały czas dobrze i jeśli zagram, to będę starał się zagrać jak najlepiej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.