Pawłowski: Gramy o zwycięstwo

Pawłowski: Gramy o zwycięstwo

Kole­jor­zowi braku­je już tylko jed­nego punk­tu do mis­tr­zowskiego tytułu. W niedziel­nym meczu podopiecznym Macie­ja Sko­rży wystar­czy remis.

Początek meczu nie wskazy­wał na to, że zakończy się on wysokim zwycięst­wem drużyny Macie­ja Sko­rża. Lech szy­bko odpowiedzi­ał na stra­conego gola i do szat­ni schodz­ił z prowadze­niem 4:1 – Źle wes­zliśmy w to spotkanie, ale szy­bko strzelil­iśmy trzy bram­ki. Zagral­iśmy dobrą piłkę i po krótkim cza­sie było 4:1. Górnik prak­ty­cznie już o nic nie grał, więc nie spodziewal­iśmy się, że zaczną grać dużo lep­iej i strze­lać bram­ki – mówił po meczu Szy­mon Pawłowski.

W drugiej połowie Lech nie grał już tak skutecznie jak w pier­wszej częś­ci spotka­nia, mimo to udało mu się strzelić dwa kole­jne gole – W drugiej połowie nie dyk­towal­iśmy już takiego tem­pa, gral­iśmy spoko­jnie piłką i to nam się udało. Dołożyliśmy dwie bram­ki, cieszymy się ze zwycięst­wa i jedziemy dalej. Skuteczność nam dopisy­wała i gral­iśmy jak zespół prze­ci­wny pozwala. Wyko­rzys­tal­iśmy słab­szą postawę Górni­ka i strze­lal­iśmy kole­jne bramki.

Już wczo­raj Kole­jorz mógł zapewnić sobie tytuł mis­tr­zows­ki, jed­nak Lechia nie zdołała wygrać z warsza­wską Legią – Po meczu czekaliśmy na infor­ma­cję z wynikiem z Gdańs­ka. Nadal wszys­tko jest w naszych głowach, nogach. Nie musimy się na niko­go oglą­dać, jeżeli w niedzielę wygramy, będziemy mis­trza­mi – przyz­na­je Pawłowski.

Lechowi do mis­tr­zowskiego tytułu braku­je już tylko jed­nego punk­tu, ale trze­ba go będzie wywal­czyć w niedzielę w meczu prze­ci­wko Wiśle – Nie gra się o remis, bo moż­na zostać szy­bko skar­conym. My gramy tylko i wyłącznie o zwycięst­wo – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress