27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
61dn.3godz.19min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Gramy o zwycięstwo

Pawłowski: Gramy o zwycięstwo

Kole­jor­zowi braku­je już tylko jed­nego punk­tu do mis­tr­zowskiego tytułu. W niedziel­nym meczu podopiecznym Macie­ja Sko­rży wystar­czy remis.

Początek meczu nie wskazy­wał na to, że zakończy się on wysokim zwycięst­wem drużyny Macie­ja Sko­rża. Lech szy­bko odpowiedzi­ał na stra­conego gola i do szat­ni schodz­ił z prowadze­niem 4:1 – Źle wes­zliśmy w to spotkanie, ale szy­bko strzelil­iśmy trzy bram­ki. Zagral­iśmy dobrą piłkę i po krótkim cza­sie było 4:1. Górnik prak­ty­cznie już o nic nie grał, więc nie spodziewal­iśmy się, że zaczną grać dużo lep­iej i strze­lać bram­ki – mówił po meczu Szy­mon Pawłowski.

W drugiej połowie Lech nie grał już tak skutecznie jak w pier­wszej częś­ci spotka­nia, mimo to udało mu się strzelić dwa kole­jne gole – W drugiej połowie nie dyk­towal­iśmy już takiego tem­pa, gral­iśmy spoko­jnie piłką i to nam się udało. Dołożyliśmy dwie bram­ki, cieszymy się ze zwycięst­wa i jedziemy dalej. Skuteczność nam dopisy­wała i gral­iśmy jak zespół prze­ci­wny pozwala. Wyko­rzys­tal­iśmy słab­szą postawę Górni­ka i strze­lal­iśmy kole­jne bramki.

Już wczo­raj Kole­jorz mógł zapewnić sobie tytuł mis­tr­zows­ki, jed­nak Lechia nie zdołała wygrać z warsza­wską Legią – Po meczu czekaliśmy na infor­ma­cję z wynikiem z Gdańs­ka. Nadal wszys­tko jest w naszych głowach, nogach. Nie musimy się na niko­go oglą­dać, jeżeli w niedzielę wygramy, będziemy mis­trza­mi – przyz­na­je Pawłowski.

Lechowi do mis­tr­zowskiego tytułu braku­je już tylko jed­nego punk­tu, ale trze­ba go będzie wywal­czyć w niedzielę w meczu prze­ci­wko Wiśle – Nie gra się o remis, bo moż­na zostać szy­bko skar­conym. My gramy tylko i wyłącznie o zwycięst­wo – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.