27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
51dn.18godz.54min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Jest mały promyczek nadziei

Pawłowski: Jest mały promyczek nadziei

Lech zremisował wczo­raj 2–2 z chor­zowskim Ruchem, mimo że prze­gry­wał już 0–2. Bram­ki dla Kole­jorza strze­lali Szy­mon Pawłows­ki i Marcin Kamińs­ki – Chci­ałem dośrod­kować na dłu­gi słu­pek, ale wyszedł mi całkiem niezły strzał – zaz­nacza pomoc­nik mis­trzów Polski.

Jeszcze przed zejś­ciem na prz­er­wę Lech odro­bił nieco stratę, po golu Szy­mona Pawłowskiego – Ta bram­ka dużo nam dała, bo schodzil­iśmy z 1–2, a nie 0–2, co daje nam zupełnie inne pode­jś­cie do gry. Spróbowal­iśmy odro­bić straty, wal­czyliśmy, by wygrać. Nie udało się, znowu tracimy bramkę w pier­wszej min­u­cie, jest jed­nak mały promy­czek nadziei, bo udało się wyrównać.

W poprzed­niej kole­jce, Kole­jorz nie pod­niósł się, gdy prze­gry­wał 0–2. Ter­az było nieco inaczej – Ten gol dał nam nadzieję, nie spuś­cil­iśmy głowy, nie czekaliśmy, aż dostaniemy kole­jne szy­bkie gole. Chcieliśmy odro­bić ten wynik, a na efek­ty pra­cy tren­era Urbana trze­ba jeszcze poczekać – zaznacza.

Pawłows­ki miał okazję już wcześniej pra­cow­ać z trenerem Urbanem – Tren­er chci­ał wprowadz­ić dobrą atmos­ferę do drużyny. Na treningu było dużo uśmiechu, gier i tego, jak mamy kończyć akc­je. Ja z nim już pra­cow­ałem i widzę, że sto­su­je podob­ne metody jak w Zagłębiu Lubin. Dopiero w piątek odbyliśmy wszyscy wspól­nie tren­ing, ale myślę, że trze­ba jeszcze czasu.

- Atmos­fera nie jest tak jak po porażce, ale nikt nie jest w hur­raop­tymizmie. Nie cieszymy się, bo wiemy, że nasza sytu­ac­ja jest zła. Chcieliśmy wygrać, a nie zro­bil­iśmy tego. Ten punkt jest dla nas jak poraż­ka – twierdzi Pawłowski.

Już w czwartek lechitów czeka arcytrud­ny mecz w Lidze Europy. Podopieczni tren­era Urbana zmierzą się z włoską Fiorentiną – W Lidze Europy chce­my zagrać dobre spotkanie. Nie jedziemy tam jako faworyt, ale chce­my pokazać się z dobrej strony i każdy wynik, który dam nam punk­ty będzie cieszył.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.