31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.11min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Jest mały promyczek nadziei

Pawłowski: Jest mały promyczek nadziei

Lech zremisował wczo­raj 2–2 z chor­zowskim Ruchem, mimo że prze­gry­wał już 0–2. Bram­ki dla Kole­jorza strze­lali Szy­mon Pawłows­ki i Marcin Kamińs­ki – Chci­ałem dośrod­kować na dłu­gi słu­pek, ale wyszedł mi całkiem niezły strzał – zaz­nacza pomoc­nik mis­trzów Polski.

Jeszcze przed zejś­ciem na prz­er­wę Lech odro­bił nieco stratę, po golu Szy­mona Pawłowskiego – Ta bram­ka dużo nam dała, bo schodzil­iśmy z 1–2, a nie 0–2, co daje nam zupełnie inne pode­jś­cie do gry. Spróbowal­iśmy odro­bić straty, wal­czyliśmy, by wygrać. Nie udało się, znowu tracimy bramkę w pier­wszej min­u­cie, jest jed­nak mały promy­czek nadziei, bo udało się wyrównać.

W poprzed­niej kole­jce, Kole­jorz nie pod­niósł się, gdy prze­gry­wał 0–2. Ter­az było nieco inaczej – Ten gol dał nam nadzieję, nie spuś­cil­iśmy głowy, nie czekaliśmy, aż dostaniemy kole­jne szy­bkie gole. Chcieliśmy odro­bić ten wynik, a na efek­ty pra­cy tren­era Urbana trze­ba jeszcze poczekać – zaznacza.

Pawłows­ki miał okazję już wcześniej pra­cow­ać z trenerem Urbanem – Tren­er chci­ał wprowadz­ić dobrą atmos­ferę do drużyny. Na treningu było dużo uśmiechu, gier i tego, jak mamy kończyć akc­je. Ja z nim już pra­cow­ałem i widzę, że sto­su­je podob­ne metody jak w Zagłębiu Lubin. Dopiero w piątek odbyliśmy wszyscy wspól­nie tren­ing, ale myślę, że trze­ba jeszcze czasu.

- Atmos­fera nie jest tak jak po porażce, ale nikt nie jest w hur­raop­tymizmie. Nie cieszymy się, bo wiemy, że nasza sytu­ac­ja jest zła. Chcieliśmy wygrać, a nie zro­bil­iśmy tego. Ten punkt jest dla nas jak poraż­ka – twierdzi Pawłowski.

Już w czwartek lechitów czeka arcytrud­ny mecz w Lidze Europy. Podopieczni tren­era Urbana zmierzą się z włoską Fiorentiną – W Lidze Europy chce­my zagrać dobre spotkanie. Nie jedziemy tam jako faworyt, ale chce­my pokazać się z dobrej strony i każdy wynik, który dam nam punk­ty będzie cieszył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.