02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.34min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Już kolejny raz brakuje mi kilku centymetrów

Pawłowski: Już kolejny raz brakuje mi kilku centymetrów

Szy­mon Pawłows­ki był blis­ki zdoby­cia gola w meczu z Arką Gdynią, jed­nak pił­ka zatrzy­mała się tylko na poprzeczce.

 — Już kole­jny raz braku­je mi kilku cen­tymetrów, bo tak miałbym kil­ka bramek więcej. Ostat­niego swo­jego gola w lidze zdobyłem w Zabrzu, a potem były już same poprzecz­ki. Może to ona odczaru­je i gol pad­nie po odbi­ciu od niej? – przyz­na­je pomoc­nik Kolejorza.

Lechi­ci nie zdołali zdobyć trzech punk­tów i do lid­er Lot­to Ekstrak­lasy, Jagiel­loni Białys­tok tracą już dziesięć oczek. – Bard­zo chcieliśmy wygrać. Ucieka­ją nam punk­ty i ter­az stra­cil­iśmy kole­jne dwa. Nie mieliśmy wielu sytu­acji, ale i tak szko­da, że się nie udało. Dopisała frek­wenc­ja, dop­ing był super i mam nadzieje, że częś­ciej będzie tylu kibiców na sta­dion­ie. Do tego trze­ba jed­nak dołożyć gole.

W niedziele popołud­nie na INEA Sta­dion­ie zjaw­iło się blisko 40tysięcy kibiców, ale nie zobaczyli oni ani jed­nej bram­ki. – W pier­wszej połowie staral­iśmy się kre­ować wrzut­ki i strza­ły, w drugiej Arka się cofnęła i wywozi stąd punkt. Nasza stra­ta jest duża, ale trze­ba jak najszy­b­ciej wyciągnąć wnios­ki i to popraw­ić. Ter­az czeka nas mecz z Górnikiem Łęcz­na, a punk­ty są nam bard­zo potrzeb­ne – komen­tu­je Szymek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.