01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.6godz.22min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Każdy z nas da z siebie wszystko

Pawłowski: Każdy z nas da z siebie wszystko

W najbliższym spotka­niu z Legią z powodu kon­tuzji nie mogą wys­tąpią napast­ni­cy Kole­jorza. Do zma­ga­jącego się z urazem Vojo Ubi­pari­pa, dołączył w środę Zaur Sada­jew. Sytu­ac­ja kadrowa lechitów w ofen­sy­wnie nie jest łatwa.

Wyda­je się, że pew­ni­akiem w napędza­niu akcji bramkowych Lecha będzie Szy­mon Pawłows­ki, który zna­j­du­je się obec­nie w bard­zo dobrej formie. Strzelił bramkę Zaw­iszy oraz dwa gole wbił krakowskiej Wiśle w środowym spotka­niu — Nie czu­ję się bohaterem meczu, jest nim cała druży­na. Ja jestem gotowy, żeby zagrać nowe spotkanie. Nie muszę się mobi­li­zować spec­jal­nie na mecz z Legią – sko­men­tował skrzy­dłowy Kolejorza.

Spotkanie z Legią zawsze elek­tryzu­je całą Pol­skę. Od kibiców zaczy­na­jąc, na samych piłkarzach kończąc - Każ­da druży­na, która gra z Lechem czy Legią chce wygrać. Wal­ka na boisku zawsze jest. Mecze z Legią rządzą się swoi­mi prawa­mi. Trzy punk­ty to duży plus na dal­sze roz­gry­w­ki. Jutro na boisku każdy z nas da z siebie wszys­tko – doda­je Pawłowski.

W ostat­nich dwóch meczach przy Łazienkowskiej górą wychodzili „Wojskowi”. Czy poz­na­ni­a­cy wciąż myślą o tych spotka­ni­ach? - My musimy się skupić na tym, co będzie jutro. Mamy swój plan na ten mecz i chce­my to wygrać.

Pawłows­ki jest piłkarzem, który potrafi opanować swo­je emoc­je i tech­nicznym uderze­niem pokon­ać bramkarza. To dobra umiejęt­ność i faj­na cecha u zawod­ników - Na pewno tren­er zwraca uwagę na to, żeby zachować chłod­ną głowę. Musimy pode­jść do tego meczu bard­zo spoko­jnie i wal­czyć o każdy cen­tymetr na boisku – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.