02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.2godz.19min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Liczę na to, że wrócimy na odpowiednie tory

Pawłowski: Liczę na to, że wrócimy na odpowiednie tory

Szy­mon Pawłows­ki po wylecze­niu kon­tuzji roze­grał trzy spotka­nia, w lidze prze­ciw Cra­covii oraz Ter­mal­ice, a w Pucharze Pol­s­ki prze­ciw Podbeskidz­iu. Dwa z nich zakończyły się zwycięst­wem a jed­no remisem.  Nie da się więc ukryć, że odkąd pomoc­nik Lecha wró­cił na boisko, widocz­na jest znacz­na poprawa w grze całego zespołu.

 —  Nie szło nam, miałem kon­tuzję, Darko miał kon­tuzję i chwytal­iśmy się wszys­tkiego, żeby było lep­iej.  Aku­rat tak wyszło, że jak z Darko wyzdrowieliśmy, to nasza gra się popraw­iła. Rozu­miemy się, staramy się szukać na boisku i grać ze sobą. Być może wyni­ki są lep­sze, ale gra może być jeszcze lep­sza. Staram się dać jak najwięcej zespołowi. Oby tylko zdrowie dopisy­wało. Chcę grać ofen­sy­wnie i najlepiej każdą akcję bym tak zaczy­nał, ale nie zawsze tak się da. Czu­ję, że druży­na potrze­bu­je ter­az bodźców i mogę je dać ja, Darko Jevtic, ale też i kilku innych zawodników.

Najwięk­szą bolączką  poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy jest skuteczność. Stwarza­ją sobie sytu­acje, ale nie potrafią ich wyko­rzys­tać. Czy na treningach też mają z tym prob­lem? - Tren­ing nigdy nie będzie meczem, a mecz treningiem.  Na treningach wyglą­da to dużo lep­iej, bram­ki strze­la­ją i napast­ni­cy i obroń­cy. Wiemy, że nasza skuteczność jest bard­zo sła­ba, że wyglą­da to źle w statystykach i bramkowych i punk­towych, ale staramy się robić wszys­tko, żeby to wyglą­dało lep­iej – przekonu­je skrzy­dłowy Lecha.

Piłkarze Kole­jorza po ostat­nim piątkowym spotka­niu w Niecieczy mieli dużo wol­nego, bowiem swój kole­jny mecz roze­gra­ją dopiero jutro. - Więk­szość ligi tak gra. Początkowo miało to być naszym atutem, ale nie wyszło. Liga jest dłu­ga i cały czas liczę na to, że wrócimy na odpowied­nie tory. Mamy bard­zo dobry potenc­jał ludz­ki, ale jak wiado­mo, same nazwiska nie gra­ją. Trze­ba to pokazać na boisku. Mam nadzieję, że będzie to dużo lep­iej wyglą­dało już w niedziel­nym meczu – kończy Pawłowski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.