02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.19min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Liczę na to, że wrócimy na odpowiednie tory

Pawłowski: Liczę na to, że wrócimy na odpowiednie tory

Szy­mon Pawłows­ki po wylecze­niu kon­tuzji roze­grał trzy spotka­nia, w lidze prze­ciw Cra­covii oraz Ter­mal­ice, a w Pucharze Pol­s­ki prze­ciw Podbeskidz­iu. Dwa z nich zakończyły się zwycięst­wem a jed­no remisem.  Nie da się więc ukryć, że odkąd pomoc­nik Lecha wró­cił na boisko, widocz­na jest znacz­na poprawa w grze całego zespołu.

 —  Nie szło nam, miałem kon­tuzję, Darko miał kon­tuzję i chwytal­iśmy się wszys­tkiego, żeby było lep­iej.  Aku­rat tak wyszło, że jak z Darko wyzdrowieliśmy, to nasza gra się popraw­iła. Rozu­miemy się, staramy się szukać na boisku i grać ze sobą. Być może wyni­ki są lep­sze, ale gra może być jeszcze lep­sza. Staram się dać jak najwięcej zespołowi. Oby tylko zdrowie dopisy­wało. Chcę grać ofen­sy­wnie i najlepiej każdą akcję bym tak zaczy­nał, ale nie zawsze tak się da. Czu­ję, że druży­na potrze­bu­je ter­az bodźców i mogę je dać ja, Darko Jevtic, ale też i kilku innych zawodników.

Najwięk­szą bolączką  poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy jest skuteczność. Stwarza­ją sobie sytu­acje, ale nie potrafią ich wyko­rzys­tać. Czy na treningach też mają z tym prob­lem? - Tren­ing nigdy nie będzie meczem, a mecz treningiem.  Na treningach wyglą­da to dużo lep­iej, bram­ki strze­la­ją i napast­ni­cy i obroń­cy. Wiemy, że nasza skuteczność jest bard­zo sła­ba, że wyglą­da to źle w statystykach i bramkowych i punk­towych, ale staramy się robić wszys­tko, żeby to wyglą­dało lep­iej – przekonu­je skrzy­dłowy Lecha.

Piłkarze Kole­jorza po ostat­nim piątkowym spotka­niu w Niecieczy mieli dużo wol­nego, bowiem swój kole­jny mecz roze­gra­ją dopiero jutro. - Więk­szość ligi tak gra. Początkowo miało to być naszym atutem, ale nie wyszło. Liga jest dłu­ga i cały czas liczę na to, że wrócimy na odpowied­nie tory. Mamy bard­zo dobry potenc­jał ludz­ki, ale jak wiado­mo, same nazwiska nie gra­ją. Trze­ba to pokazać na boisku. Mam nadzieję, że będzie to dużo lep­iej wyglą­dało już w niedziel­nym meczu – kończy Pawłowski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.