27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.10godz.52min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Lider smakuje bardzo dobrze

Pawłowski: Lider smakuje bardzo dobrze

Lech Poz­nań pokon­ał przy Łazienkowskiej Legię i objął fotel lid­era. W stol­i­cy Wielkopol­s­ki wszyscy wierzą, że tak zostanie do koń­ca rozgrywek.

- Lid­er smaku­je bard­zo dobrze, ale chcielibyśmy nim być do 7 czer­w­ca. To jest najważniejsze. Zro­bil­iśmy ku temu dobry krok. Ter­az jest wszys­tko w naszych głowach i nogach – przyz­nał po spotka­niu Szy­mon Pawłowski.

Wygrana z Legią moc­no przy­bliża Kole­jorza do świę­towa­nia upragnionego mis­tr­zost­wa, na które w Poz­na­niu czeka się od pię­ciu lat- Chcieliśmy zagrać dobre spotkanie. Wyciągnęliśmy wnios­ki po porażce w Pucharze Pol­s­ki. Zagral­iśmy kon­sek­went­nie i po pros­tu dobrze – dodał pomoc­nik Lecha Poznań.

szymon pawłowski

W pier­wszej połowie poz­na­ni­a­cy grali bard­zo aseku­ra­cyjnie. Brakowało sytu­acji bramkowych. Obie drużyny roz­gry­wały zamknię­ty mecz.- Chcieliśmy spoko­jnie pode­jść do tego spotka­nia. Brakowało klarownych, 100% sytu­acji, gdzieś zim­nej krwi. W drugiej połowie szy­bko strzelil­iśmy bram­ki. Szko­da, ze trochę się cofnęliśmy i Legia strzeliła gola.

Początek drugiej połowy w wyko­na­niu zawod­ników Kole­jorza był bard­zo dobry. Bram­ki lechi­ci zro­bili po ład­nych akc­jach. — W prz­er­wie powiedzieliśmy sobie, że gramy dobrze i kon­sek­went­nie, braku­je tylko bram­ki. Udało się to na początku drugiej połowy.  Byliśmy skuteczni – dodał Pawłows­ki.

W końców­ce spotka­nia Legia nacier­ała na bramkę Jas­mi­na Buri­ca. W ostat­nich sekun­dach meczu legion­iś­ci mogli doprowadz­ić do wyrów­na­nia. — Serce zadrżało przy strza­le Gul­herme. Do wal­ki i dobrej gry doszło jeszcze szczęś­cie, które dopisało nam w ostat­niej min­u­cie i to cieszy.

Przed podopieczny­mi tren­era Macie­ja Sko­rży ważne spotka­nia. Dwa najbliższe mecze Kole­jorz roze­gra przy Buł­garskiej. – Chce­my w każdym meczu zdobyć trzy punk­ty. Przed nami dwa bard­zo poje­dyn­ki na włas­nym stad­nie. Musimy je wygrać, bo jeśli noga nam się pod­winie to wtedy wygrana  z Legią nic nie da – zakończył Pawłows­ki.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.