10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.26min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Lider smakuje bardzo dobrze

Pawłowski: Lider smakuje bardzo dobrze

Lech Poz­nań pokon­ał przy Łazienkowskiej Legię i objął fotel lid­era. W stol­i­cy Wielkopol­s­ki wszyscy wierzą, że tak zostanie do koń­ca rozgrywek.

- Lid­er smaku­je bard­zo dobrze, ale chcielibyśmy nim być do 7 czer­w­ca. To jest najważniejsze. Zro­bil­iśmy ku temu dobry krok. Ter­az jest wszys­tko w naszych głowach i nogach – przyz­nał po spotka­niu Szy­mon Pawłowski.

Wygrana z Legią moc­no przy­bliża Kole­jorza do świę­towa­nia upragnionego mis­tr­zost­wa, na które w Poz­na­niu czeka się od pię­ciu lat- Chcieliśmy zagrać dobre spotkanie. Wyciągnęliśmy wnios­ki po porażce w Pucharze Pol­s­ki. Zagral­iśmy kon­sek­went­nie i po pros­tu dobrze – dodał pomoc­nik Lecha Poznań.

szymon pawłowski

W pier­wszej połowie poz­na­ni­a­cy grali bard­zo aseku­ra­cyjnie. Brakowało sytu­acji bramkowych. Obie drużyny roz­gry­wały zamknię­ty mecz.- Chcieliśmy spoko­jnie pode­jść do tego spotka­nia. Brakowało klarownych, 100% sytu­acji, gdzieś zim­nej krwi. W drugiej połowie szy­bko strzelil­iśmy bram­ki. Szko­da, ze trochę się cofnęliśmy i Legia strzeliła gola.

Początek drugiej połowy w wyko­na­niu zawod­ników Kole­jorza był bard­zo dobry. Bram­ki lechi­ci zro­bili po ład­nych akc­jach. — W prz­er­wie powiedzieliśmy sobie, że gramy dobrze i kon­sek­went­nie, braku­je tylko bram­ki. Udało się to na początku drugiej połowy.  Byliśmy skuteczni – dodał Pawłows­ki.

W końców­ce spotka­nia Legia nacier­ała na bramkę Jas­mi­na Buri­ca. W ostat­nich sekun­dach meczu legion­iś­ci mogli doprowadz­ić do wyrów­na­nia. — Serce zadrżało przy strza­le Gul­herme. Do wal­ki i dobrej gry doszło jeszcze szczęś­cie, które dopisało nam w ostat­niej min­u­cie i to cieszy.

Przed podopieczny­mi tren­era Macie­ja Sko­rży ważne spotka­nia. Dwa najbliższe mecze Kole­jorz roze­gra przy Buł­garskiej. – Chce­my w każdym meczu zdobyć trzy punk­ty. Przed nami dwa bard­zo poje­dyn­ki na włas­nym stad­nie. Musimy je wygrać, bo jeśli noga nam się pod­winie to wtedy wygrana  z Legią nic nie da – zakończył Pawłows­ki.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.