06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.6min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Mam duży sentyment do Zagłębia

Pawłowski: Mam duży sentyment do Zagłębia

Dłu­gi okres swo­jej piłkarskiej kari­ery Szy­mon Pawłows­ki spędz­ił w Zagłębiu Lubin, a wczo­raj 28-let­ni piłkarz wpisał się na listę strzel­ców w spotka­niu z Miedziowy­mi. Dla Szy­mona było to dopiero czwarte trafie­nie do siat­ki w tym sezonie.

- Cieszy to, że wygral­iśmy kole­jny mecz i nie stra­cil­iśmy bram­ki. Najważniejsze, że robimy kole­jny kroczek w górę tabeli – mówił po spotka­niu pomoc­nik Kolejorza.

Pawłows­ki pod­wyższył wynik spotka­nia na 2:0, ale miał jeszcze jed­ną klarowną sytu­ację, jed­nak chy­bił – Powinienem się lep­iej zachować, ta dru­ga sytu­ac­ja była o wiele łatwiejsza niż pier­wsza. Ter­az już wiem, że mogłem mijać bramkarza – zan­im piłkarz trafił do Poz­na­nia, szmat cza­su spędz­ił właśnie w Lubinie – Grałem tam pon­ad sześć lat, dostałem szan­sę pokaza­nia się w Ekstrak­lasie, dlat­ego mam duży sen­ty­ment do tego miejs­ca, klubu jak i kibiców.

Wiele wskazu­je, że wczo­raj ostat­ni mecz przy Buł­garskiej roze­grał Kasper Hamalainen. Fin najpierw wpisał się na listę strzel­ców, a później asys­tował przy trafie­niu Pawłowskiego – Jeśli ktoś daje zespołowi dużo jakoś­ci, widać to na boisku, strzela bram­ki i jest kreaty­wny, to wiel­ka szko­da. Nie wiem czy na pewno odchodzi, ale tak jest w piłce. Wszyscy wiemy, że są nikłe szanse, by Kasper z nami pozostał, jeśli pożeg­nał się z kibi­ca­mi. My pewnie się wszys­tkiego dowiemy po meczu z Piastem – przyznaje.

Wczo­ra­jsze zwycięst­wo w lidze było szóstym z rzę­du tri­um­fem Kole­jorza. Śmi­ało moż­na stwierdz­ić, że kryzys został zażeg­nany – Wiedzieliśmy, że mamy dobry zespół. Gdzieś na początku to się zacięło, a ter­az wyglą­da to super i miejmy nadzieję, że podtrzy­mamy tę passe i  wygramy siód­my mecz z rzę­du, bo tego sobie życzymy na święta.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.