28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.53min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Mamy ciekawego przeciwnika i na pewno będziemy walczyć

Pawłowski: Mamy ciekawego przeciwnika i na pewno będziemy walczyć

Przed meczem rewanżowym piłkarze z Bośni zapowiadali walkę oraz to, że stać ich na odro­bi­e­nie strat. Szy­bko pomysł ten wybił im z głowy Bar­ry Dou­glas – Byliśmy przy­go­towani na walkę, wiedzieliśmy, że Boś­ni­a­cy będą chcieli odro­bić straty, ale od początku chcieliśmy narzu­cić swój styl gry i wygrać to spotkanie. Udało się, zre­al­i­zowal­iśmy nasz plan, wygral­iśmy dwa spotka­nia i gramy dalej – mówił po meczu Szy­mon Pawłowski.

W szóstej min­u­cie po faulu na Łukaszu Trałce sędzia podyk­tował rzut wol­ny, który na bramkę zamienił szkoc­ki obroń­ca – Szy­bko strzelil­iśmy bramkę i prak­ty­cznie wybil­iśmy im wszys­tkie argu­men­ty z głowy. Na pewno dojrzeliśmy jako zespół i było to widać na boisku zarówno tutaj, jak i w Bośni. Jesteśmy dobrze przy­go­towani do wal­ki w pucharach.

- W szat­ni przed meczem powiedzieliśmy sobie, że musimy dłużej utrzymy­wać się przy piłce, bo jest bard­zo duszno i ciężko się bie­ga. Mieliśmy stwarzać sobie sytu­acje przez długie utrzymy­wanie się przy piłce.

Na przed­mec­zowej kon­fer­encji tren­er Sko­rża przyz­nał, że jego drużynę czeka najważniejsze spotkane w tym roku – To było bard­zo ważne spotkanie, bo odpada­jąc ter­az, odpadasz w ogóle z pucharów. Gramy dalej, mamy ciekawego prze­ci­wni­ka i na pewno będziemy wal­czyć – przyz­nał pomoc­nik Kolejorza.

Kole­jnym rywalem mis­trzów Pol­s­ki będzie szwa­j­cars­ki FC Basel – Na razie jeszcze nic nie wiemy o Basel. W sobotę czeka nas bard­zo trudne star­cie z Lechią Gdańs­ka. Po porażce z Pogo­nią chce­my wygrać ten mecz.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.