06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.17min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Mecz z Cracovią to dla nas kolejny finał

Pawłowski: Mecz z Cracovią to dla nas kolejny finał

Szy­mon Pawłows­ki był blis­ki otwar­cia wyniku w poniedzi­ałkowym finale Pucharu Pol­s­ki. Nieste­ty pił­ka po jego uderze­niu zatrzy­mała się na słupku.

- Znowu zabrakło mi szczęś­cia. Wcześniej były poprzecz­ki, a ter­az słu­pek. Nie mogę się przeła­mać i strzelić bram­ki, zawsze braku­je mi kilku cen­tymetrów – przyz­nał pomocnik.

Kole­jorz bard­zo utrud­nił sobie awans do europe­js­kich finałów w przyszłym sezonie. Ma na to jeszcze szan­sę, jeśli wygra trzy ostat­nie spotka­nia w lidze – Dopó­ki jest taka możli­wość, będziemy wal­czyć. Mamy trzy mecze i chce­my się w nich jak najlepiej zaprezen­tować i je wygrać. Myślimy tylko o meczu z Cra­cov­ią, bo jest to dla nas kole­jny finał, który przedłuża szanse, by zała­pać się do pucharów. 

W ostat­nich meczach mis­trza Pol­s­ki sytu­acji bramkowych nie braku­je, ale nie ma kto strze­lać goli – Dobre jest to, że mamy jakiekol­wiek sytu­acje w każdym meczu i trze­ba je wyko­rzysty­wać. Jeśli się ich nie strzela, to trze­ba grać per­fek­cyjnie i nie popeł­ni­ać błędów, a te ostat­nio nam się zdarza­ją — twierdzi Pawłows­ki.

W rundzie mis­tr­zowskiej Lech jeszcze nie wygrał. W czterech meczach zdobył zaled­wie dwa punk­ty – Zawsze pas­sa gdzieś się kończy i liczę, że ta niedo­bra skończy się już w Krakowie. Wolę grać brzy­d­ko i zdoby­wać punk­ty, niż grać ład­nie, a nic z tego nie mieć.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.