01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-21godz.-4min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Mecz z Cracovią to dla nas kolejny finał

Pawłowski: Mecz z Cracovią to dla nas kolejny finał

Szy­mon Pawłows­ki był blis­ki otwar­cia wyniku w poniedzi­ałkowym finale Pucharu Pol­s­ki. Nieste­ty pił­ka po jego uderze­niu zatrzy­mała się na słupku.

- Znowu zabrakło mi szczęś­cia. Wcześniej były poprzecz­ki, a ter­az słu­pek. Nie mogę się przeła­mać i strzelić bram­ki, zawsze braku­je mi kilku cen­tymetrów – przyz­nał pomocnik.

Kole­jorz bard­zo utrud­nił sobie awans do europe­js­kich finałów w przyszłym sezonie. Ma na to jeszcze szan­sę, jeśli wygra trzy ostat­nie spotka­nia w lidze – Dopó­ki jest taka możli­wość, będziemy wal­czyć. Mamy trzy mecze i chce­my się w nich jak najlepiej zaprezen­tować i je wygrać. Myślimy tylko o meczu z Cra­cov­ią, bo jest to dla nas kole­jny finał, który przedłuża szanse, by zała­pać się do pucharów. 

W ostat­nich meczach mis­trza Pol­s­ki sytu­acji bramkowych nie braku­je, ale nie ma kto strze­lać goli – Dobre jest to, że mamy jakiekol­wiek sytu­acje w każdym meczu i trze­ba je wyko­rzysty­wać. Jeśli się ich nie strzela, to trze­ba grać per­fek­cyjnie i nie popeł­ni­ać błędów, a te ostat­nio nam się zdarza­ją — twierdzi Pawłows­ki.

W rundzie mis­tr­zowskiej Lech jeszcze nie wygrał. W czterech meczach zdobył zaled­wie dwa punk­ty – Zawsze pas­sa gdzieś się kończy i liczę, że ta niedo­bra skończy się już w Krakowie. Wolę grać brzy­d­ko i zdoby­wać punk­ty, niż grać ład­nie, a nic z tego nie mieć.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.