27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
51dn.19godz.37min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Musimy wspólnie wyjść z tego dołka

Pawłowski: Musimy wspólnie wyjść z tego dołka

Kole­jorz zremisował wczo­raj 1:1 z Górnikiem Zabrze i nadal okupu­je ostat­nie miejsce w ligowej tabeli.

To mis­tr­zowie Pol­s­ki jako pier­wsi trafili do siat­ki rywala. Nieste­ty, w końców­ce sędzia podyk­tował rzut karny i obie drużyny musi­ały zad­owolić się zaled­wie jed­nym punk­tem – Odd­al­iśmy dużo strza­łów, a Górnik stworzył sobie pół sytu­acji, a mimo to strzelił bramkę. To jest nie­fart. Na dziesięć meczów wygrać jeden, to znaczy, że coś jest nie tak. Staramy się, roz­maw­iamy ze sobą, próbu­je­my różnych sposobów i mamy nadzieję, że w końcu zaczniemy wygry­wać – mówił po meczu Szy­mon Pawłowski.

W tym sezonie skrzy­dłowy  Lecha do siat­ki jeszcze nie trafił, mimo dużej iloś­ci odd­anych strza­łów – Każdy z nas chce pomóc drużynie, żeby ta pił­ka wpadła do siat­ki. Fajnie, że bramkę zdobył Kow­naś i liczę, że to nam pomoże. Trafie­nie jest ter­az potrzeb­ne każde­mu, żeby się odblokować. Potrzeb­ne są zwycięst­wa, by w głowach wszys­tko wró­ciło na odpowied­nie miejsce.

W poprzed­nim meczu Kole­jorz wygrał, jed­nak był to Puchar Pol­s­ki – Ten mecz był ważny, ale to był Puchar Pol­s­ki. Ter­az myślę, że było widać, że bard­zo chcieliśmy wygrać. Gral­iśmy już gorsze spotka­nia w tym sezonie. Sytu­ac­ja nie jest wesoła, potrzeb­na nam seria zwycięs­kich meczów – dodaje.

Inne drużyny pomału zaczy­na­ją Lechowi uciekać i sztuką będzie ich dogo­nie­nie – Najpierw wygra­jmy jed­no spotkanie, potem dojdą kole­jne. Nie może­my zwiesić głów, tylko trze­ba pod­nieść je do góry, trenować jeszcze więcej. Sami w ten dołek wpadliśmy i ter­az sami musimy wspól­nie z niego wyjść.

W czwartek podopiecznych Macie­ja Sko­rży czeka trudne spotkanie w FC Basel w ramach drugiej kole­j­ki Ligi Europy – Jedziemy zagrać dobry mecz. Każde takie spotkanie jest nam bard­zo potrzeb­ne, a ter­az pri­o­ry­tetem dla nas jest liga. Na pewno nikt nie odpuś­ci, wyjdziemy chcąc zagrać jak najlep­sze spotkanie i wywieźć stamtąd dobry rezul­tat – twierdzi.

 

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.