01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.3godz.48min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Nie chcę siedzieć na ławce!

Pawłowski: Nie chcę siedzieć na ławce!

Szy­monowi Pawłowskiemu automaty­cznie przedłużył się kon­trakt za sprawą odpowied­niej iloś­ci meczów. Pomoc­nik Kole­jorza w Poz­na­niu zostanie na przyszły sezon, ale zaz­nacza, że nie chce siedzieć na ławce.

Zarów­na Dou­glas jak i Pawłows­ki nadal będą reprezen­tować niebiesko-białe bar­wy. Po odpowied­niej iloś­ci roze­gra­nia meczów, kon­trakt przedłużył się automaty­cznie – Cieszę się, że kole­jny rok mogę grać w Lechu Poz­nań. Tren­er mnie poin­for­mował, że roze­grałem odpowied­nią liczbę spotkań. Nie ukry­wam tego, że nie jestem w dobrej dys­pozy­cji. Ostat­nio straciłem miejsce w składzie i wal­czę o to, żeby do niego wró­cić w dobrej dys­pozy­cji. Nie chcę za dłu­go tam siedzieć – mówi pomocnik.

Już jutro lechi­ci zmierzą się na wyjeździe z Górnikiem Łęcz­na, który na swoim sta­dion­ie prze­grał tylko raz – W Łęcznej gra się ciężko. U siebie gra­ją dobrze, mis­tr­zost­wo zdoby­wa się z zespoła­mi, które są niżej, a nam z taki­mi druży­na­mi śred­nio idzie. Potrafimy zagrać super spotkanie z Legią, a potem pojechać do Star­gar­du i wszys­tko zaprzepaścić.

Kole­jorz jest mis­trzem remisów na wyjaz­dach, do tej pory udało im się wygrać tylko trzy razy – Mieliśmy dużo remisów na wyjaz­dach, ale mamy nadzieję, że przeła­mal­iśmy tę niemoc i będziemy reg­u­larnie wygry­wać na wyjaz­dach. Musimy patrzeć na siebie. Na pewno są rez­er­wy w tym zes­pole, zawod­ni­cy wraca­ją po kon­tuz­jach i na pewno nasza druży­na będzie moc­niejsza – przyz­na­je Pawłowski.

Do koń­ca sezonu zasad­niczego zostały trzy kole­j­ki i wszys­tko może się zdarzyć. Może już w niedzielę Lech zasiądzie na fotelu lid­era Ekstrak­lasy – Myślimy o każdym kole­jnym spotka­niu. Mamy świado­mość tego, że mamy moc­ny zespół i jesteśmy w stanie zdobyć Puchar Pol­s­ki i tytuł mis­tr­zows­ki. Wszys­tko jest w naszych głowach i nogach.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.