Pawłowski: Powinniśmy wygrać ze spokojem

Pawłowski: Powinniśmy wygrać ze spokojem

Kole­jorz wygrał wczo­raj 1:0 z Pogo­nią Szczecin i tylko dwa zwycięst­wa dzielą go od mis­tr­zowskiego tytułu – Wszys­tko zależy od nas i wszys­tko jest w naszych nogach – mówił po meczu Szy­mon Pawłowski.

Gdy­by Lech wyko­rzys­tał okaz­je jakie miał w pier­wszej połowie, do szat­ni schodz­ił­by z o wiele wyższym wynikiem niż 1:0 – Szko­da, ze nie wyko­rzys­tal­iśmy swoich sytu­acji, bo był taki moment, że mieliśmy ich kil­ka. Powin­niśmy to spotkanie ze spoko­jem wygrać  i końcówka na pewno była­by spoko­jniejsza, a tak po raz kole­jny była ner­wówka. Najważniejsze, że wygral­iśmy kole­jne bard­zo ważne spotkanie – przy­na­je lechita.

Lechowi cały czas po pię­tach depcze warsza­wska Legia. Legion­iś­ci wygrali wczo­raj z Wisłą 1:0 i do zakończenia meczu Lecha byli lid­erem Ekstrak­lasy – My przede wszys­tkim musimy patrzeć na siebie. Wygramy dwa mecze do koń­ca i nie będziemy musieli się na niko­go oglą­dać. Wszys­tko zależy od nas i wszys­tko jest w naszych nogach.  My chcieliśmy wygrać, to nam się udało, najważniejsze, że mamy kole­jne trzy punkty.

Zarówno Pogoń jak i Górnik nie mają o co grać w fazie grupowej. Obie drużyny są już bez szans na europe­jskiej puchary, a mecze z taki­mi druży­na­mi do łatwych nie należą – Takie zespoły gra­ją bez kom­plek­su, nie mają nic do strace­nia. Każdy gra na luzie i może im wiele wyjść. Na takie mecze też trze­ba się moc­no kon­cen­trować. Nam to wyszło i oby te dwa następ­ne mecze tez tak wyglą­dały – kończy Pawłowski.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress