03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.6godz.14min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Stać nas na pokonanie Legii

Pawłowski: Stać nas na pokonanie Legii

Szy­mon Pawłows­ki wró­cił do gry po blisko dwóch miesią­cach prz­er­wy spowodowanych kon­tuzją. Doświad­c­zony pomoc­nik uważa, że jed­nak braku­je mu jeszcze nieco pewnoś­ci siebie.

Pawłows­ki na boisku pojaw­ił się w trud­nym momen­cie, ale nie pomógł drużynie doprowadz­ić nawet do remisu – Nie udało nam się wygrać, ale myślę, że to był dobry mecz dla kibiców, bo cią­gle coś się dzi­ało i obie drużyny miały swo­je sytu­acje. My nie mieliśmy nic do strace­nia, dostal­iśmy drugą szan­sę i przy­jechal­iśmy tutaj zagrać otwarty fut­bol, zdobyć trzy punk­ty – mówił po meczu. – Ja się cieszę, że mogłem zagrać cho­ci­aż chwilę. Sie­dem tygod­ni nie było mnie na boisku i każdy mecz doda mi więcej pewności.

Szymek kon­tuzji nabaw­ił się w meczu z Górnikiem Zabrze, ale jak twierdzą lekarze, wszys­tko jest już w porząd­ku – Czu­ję się nieźle. Udało się wró­cić trochę wcześniej, jed­nak wciąż braku­je mi trochę pewnoś­ci siebie w niek­tórych star­ci­ach. Z każdym meczem będę grał coraz lep­iej – deklaruje.

Po wczo­ra­jszej porażce Kole­jorz stracił możli­wość obronę tytułu, ale ma inne cele na końcówkę sezonu – Zostało nam sześć meczów, nasz cel jest jas­ny – chce­my grać w pucharach i wal­czymy o to w lidze. Czeka nas jeszcze finał Pucharu Pol­s­ki, więc wszys­tko przed nami.

Na początku maja dojdzie do kole­jnej kon­frontacji na linii Lech-Legia. Tym razem w finale kra­jowego Pucharu – Jesteśmy do tego optymisty­cznie nastaw­ieni i wiemy, że stać nas na poko­nanie Legii. Do 2. maja mamy jeszcze kil­ka spotkań w lidze i póki co na tym musimy się skupić.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.