01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.7godz.37min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: Tylko głupiec by to zrobił

Pawłowski: Tylko głupiec by to zrobił

Kibice Kole­jorza nadal protes­tu­ją prze­ci­wko postaw­ie piłkarzy. Brak zaan­gażowa­nia i charak­teru to główne zarzu­ty staw­iane zawod­nikom — Poniekąd ich rozu­miemy, ponieważ to my zaprzepaś­cil­iśmy szan­sę gry w fazie grupowej Ligi Europy. Zagral­iśmy słabo, jed­nak nie moż­na powiedzieć, że odpuś­cil­iśmy sobie ten mecz. Tylko głu­piec by to zro­bił — stwierdza Szy­mon Pawłowski. 

Do Chor­zowa Kole­jorz jedzie po trzy punk­ty. Wygrana może pod­nieść morale zawod­ników - Nie będę ukry­wał, że chce­my wygrać ten mecz. Do Chor­zowa jedziemy po trzy punk­ty. Chce­my pozostaw­ić po sobie lep­sze wraże­nie, niż po ostat­nim meczu z Pogo­nią — zaz­nacza pomocnik.

W ubiegłym tygod­niu tym­cza­sowym trenerem Lecha został Krzysztof Chrobak - Nowy tren­er chce, żebyśmy grali więcej piłką. Staw­ia na rozwiąza­nia tak­ty­czne. Pracu­je­my także nad stały­mi frag­men­ta­mi gry — pod­kreśla zawodnik.

Lechi­ci nie prezen­tu­ją wybit­nej formy. Ich postawa na boisku pozostaw­ia wiele do życzenia - Dalej się nie otrząs­nęliśmy z tego szoku, jakim było odpad­nię­cie z Ligi Europy. Nasza gra nie wyglą­da, tak jak powin­na. Widocznie potrze­bu­je­my jeszcze trochę cza­su, aby się oga­r­nąć. Każdy z nas musi się wziąć w garść i zro­bić wszys­tko, abyśmy wró­cili na odpowied­nie tory — uważa Pawłowski.

Lech nadal pozosta­je w grze, jeśli chodzi o Puchar Pol­s­ki oraz mis­tr­zost­wo. Poz­na­ni­a­cy zatem mają sporo do udowod­nienia - Na pewno pomogą nam w tym zwycięst­wa. Nie może­my się załamy­wać, ponieważ świat się jeszcze nie skończył. Pozostały nam jeszcze ekstrak­lasa i Puchar Pol­s­ki, a tam również mamy coś do udowod­nienia — kończy Pawłowski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.