31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.56min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pawłowski: W końcu się przełamiemy i zaczniemy seryjnie strzelać bramki

Pawłowski: W końcu się przełamiemy i zaczniemy seryjnie strzelać bramki

Lech Poz­nań nie wygrał kole­jnego meczu. W czwartek poz­nańs­cy piłkarze zremisowali bezbramkowo z Os Belenenses. 

W spotka­niu otwier­a­ją­cym zma­gania mis­trza Pol­s­ki w fazie grupowej Ligi Europy tren­er Maciej Sko­rża dokon­ał kilku istot­nych zmi­an w wyjś­ciowej jede­nastce. Mecz na ław­ce rez­er­wowych rozpoczął m.in. Szy­mon Pawłows­ki. -Takie mecze trze­ba wygry­wać, bo to bardziej­po­raż­ka niż remis. Zde­cy­dowanie lep­sza w naszym wyko­na­niu dru­ga połowa. Szko­da, bo mecz wyglą­dał­by zupełnie inaczej gdy­byśmy coś strzelili — przyz­nał po spotka­niu lewoskrzy­dłowy Kolejorza.

W pier­wszej połowie Lech nie prezen­tował dobrej dys­pozy­cji. Po zmi­an­ie stron i pojaw­ie­niu się na boisku nowych piłkarzy, gra Kole­jorza uległa zmi­an­ie, kiedy to lechi­ci mieli kil­ka akcji bramkowych — W drugiej połowie byliśmy drużyną zde­cy­dowanie lep­szą od Bele­nens­es. Stwarza­l­iśmy sytu­acje, prak­ty­cznie cały czas byliśmy na połowie prze­ci­wni­ka. Tak jak mówiłem takie mecze trze­ba wygry­wać, by marzyć o wyjś­ciu z grupy - dodał Pawłowski.

Kole­jny raz zawod­ni­cy mis­trza Pol­s­ki nie byli w stanie zdobyć bram­ki. Brak skutecznoś­ci jest najwięk­szą bolączką Wielkopolan. Denis Thoma­l­la nie potrafi się przeła­mać, a Marcin Robak oglą­da jeszcze spotka­nia z per­spek­ty­wy try­bun. W poprzed­nim sezonie gole dla Lecha strze­lali przede wszys­tkim Pawłows­ki oraz Hamalainen. — Cza­sem tak jest, że jak się coś zabloku­je to nie chce iść. W końcu się przełamiemy i zaczniemy seryjnie strze­lać bram­ki. Ter­az myślimy o Jagiel­lonii. W końcu musimy wygrać w lidze i to jest ter­az najważniejsze — zakończył pomoc­nik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.