02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.22godz.34min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Peszko: Poziom rozgrywek jest wyższy

Sła­womir Peszko nie żału­je ode­jś­cie z Lecha. Pomoc­nik zimą zmienił pol­ską Ekstrak­lasę na Bun­desligę. - Ja dopiero nabier­am doświad­czenia, bo roze­grałem zaled­wie osiem meczów w Niem­czech – mówi w roz­mowie z „Super Expressem”.

 

Zdaniem zawod­ni­ka decyz­ja o prze­jś­ciu do FC Koln była słusz­na. - W Poz­na­niu pytano mnie, dlaczego odchodzę, prze­cież miałbym z Lechem szan­sę gry z Bragą w Lidze Europe­jskiej. Ale ja ter­az Ligę Europe­jską to mam co tydzień w Niem­czech – zauważa Peszko. — Poziom roz­gry­wek jest wyższy, otocz­ka meczów imponu­je. Każdy tren­ing to wal­ka o przetr­wanie, bo rywal­iza­c­ja o miejsce w składzie jest bard­zo duża – doda­je.

Pomoc­nik reprezen­tacji Pol­s­ki przyz­nał także, że akli­matyza­c­ja w klu­bie prze­b­ie­ga sprawnie, a w nauce języ­ka widać postępu. - W Koeln po pol­sku porozu­miewam się tylko z Łukaszem Podol­skim i Adamem Matuszczykiem. Na kadrze odżyłem, bo z każdym sobie spoko­jnie pogadam. Nau­ka niemieck­iego też idzie mi jed­nak coraz lep­iej – pod­kreśla „Peszkin”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.