31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.4godz.51min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Peto: Musiałem mentalnie przygotować drużynę

Peto: Musiałem mentalnie przygotować drużynę

Videoton do Poz­na­nia przyle­ci­ał bez swo­jego tren­era, który kil­ka dni temu został zwol­niony. Drużynę poprowadzi Tamas Peto, doty­chcza­sowy dru­gi szkole­niowiec  - Nie pamię­tam, aby była taka sytu­ac­ja w klu­bie. Nie jest najlepiej, ale uważam, że nieprzy­pad­kiem zdobyliśmy mis­tr­zost­wo Węgi­er. Uważam, że mamy szanse, by osiągnąć tu jak najlep­szy wynik – komen­tu­je to, co się dzieje się w klubie.

- Sezon zaczęliśmy z nowym trenerem, a po zeszłych roz­gry­wkach odeszło z zespołu paru znaczą­cych piłkarzy. Mieliśmy między roz­gry­wka­mi tylko dwa tygod­nie prz­er­wy, by odpocząć i się zre­gen­erować. Cały czas szukamy zawod­ników, którzy mogą zastąpić tych, co odes­zli. Częś­ciowi się to udało, ale, żeby mogli się oni zaak­li­maty­zować potrze­ba czasu.

Mimo kiep­s­kich wyników na początku sezonu, nas­tro­je w drużynie mis­trza Węgi­er są dobre – Atmos­fera w zes­pole jest spoko­j­na, mogliśmy się dobrze przy­go­tować do meczu i będziemy mogli pokazać 100% swoich umiejęt­noś­ci. Musi­ałem men­tal­nie przy­go­tować drużynę, zro­bić porządek w głowach. Przez ten krót­ki czas nie da się tego wykon­ać, ale mimo wszys­tko myślę, że jesteśmy dobrze przy­go­towani do tego poje­dynku – przyz­na­je Peto.

Jed­nocześnie mówi, że jego druży­na nie jest bez szans w star­ciu z Kole­jorzem – Obie drużyny mają 50% szans. Mówimy tu o dwumeczu i naszym głównym celem jest wywiezieni stąd na tyle pozy­ty­wnego wyniku, by ostate­cznie rezul­tat rozstrzygnąć u siebie i awan­sować. Nie chci­ałbym wyróż­ni­ać poje­dynczych graczy Lecha, skupil­iśmy się na całej drużynie. To sil­na ekipa i nie moż­na w jej przy­pad­ku myśleć o poje­dynczych ogniwach.

Do dzisiejszego meczu pod­wójnie zmo­bi­li­zowani będą na pewno David Hol­man, Tamas Kadar oraz Ger­go Lovrenc­sics – Cieszymy się, że gra tu trzech Węgrów. Wiemy, że Lech to bard­zo moc­na druży­na, zdobyli prze­cież mis­tr­zost­wo kra­ju. To jed­nak nie ma wpły­wu na nasze przy­go­towa­nia do meczu. Mamy nadzieję, że cała trój­ka będzie miała okazję jutro zagrać – kończy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.