27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.11godz.46min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Peto: Musiałem mentalnie przygotować drużynę

Peto: Musiałem mentalnie przygotować drużynę

Videoton do Poz­na­nia przyle­ci­ał bez swo­jego tren­era, który kil­ka dni temu został zwol­niony. Drużynę poprowadzi Tamas Peto, doty­chcza­sowy dru­gi szkole­niowiec  - Nie pamię­tam, aby była taka sytu­ac­ja w klu­bie. Nie jest najlepiej, ale uważam, że nieprzy­pad­kiem zdobyliśmy mis­tr­zost­wo Węgi­er. Uważam, że mamy szanse, by osiągnąć tu jak najlep­szy wynik – komen­tu­je to, co się dzieje się w klubie.

- Sezon zaczęliśmy z nowym trenerem, a po zeszłych roz­gry­wkach odeszło z zespołu paru znaczą­cych piłkarzy. Mieliśmy między roz­gry­wka­mi tylko dwa tygod­nie prz­er­wy, by odpocząć i się zre­gen­erować. Cały czas szukamy zawod­ników, którzy mogą zastąpić tych, co odes­zli. Częś­ciowi się to udało, ale, żeby mogli się oni zaak­li­maty­zować potrze­ba czasu.

Mimo kiep­s­kich wyników na początku sezonu, nas­tro­je w drużynie mis­trza Węgi­er są dobre – Atmos­fera w zes­pole jest spoko­j­na, mogliśmy się dobrze przy­go­tować do meczu i będziemy mogli pokazać 100% swoich umiejęt­noś­ci. Musi­ałem men­tal­nie przy­go­tować drużynę, zro­bić porządek w głowach. Przez ten krót­ki czas nie da się tego wykon­ać, ale mimo wszys­tko myślę, że jesteśmy dobrze przy­go­towani do tego poje­dynku – przyz­na­je Peto.

Jed­nocześnie mówi, że jego druży­na nie jest bez szans w star­ciu z Kole­jorzem – Obie drużyny mają 50% szans. Mówimy tu o dwumeczu i naszym głównym celem jest wywiezieni stąd na tyle pozy­ty­wnego wyniku, by ostate­cznie rezul­tat rozstrzygnąć u siebie i awan­sować. Nie chci­ałbym wyróż­ni­ać poje­dynczych graczy Lecha, skupil­iśmy się na całej drużynie. To sil­na ekipa i nie moż­na w jej przy­pad­ku myśleć o poje­dynczych ogniwach.

Do dzisiejszego meczu pod­wójnie zmo­bi­li­zowani będą na pewno David Hol­man, Tamas Kadar oraz Ger­go Lovrenc­sics – Cieszymy się, że gra tu trzech Węgrów. Wiemy, że Lech to bard­zo moc­na druży­na, zdobyli prze­cież mis­tr­zost­wo kra­ju. To jed­nak nie ma wpły­wu na nasze przy­go­towa­nia do meczu. Mamy nadzieję, że cała trój­ka będzie miała okazję jutro zagrać – kończy.

 

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.